Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Молодята в неволі: Катю повернули господарям, а Косача запроторили за ґрати
<p style="text-align: justify;">Григорій Петрович нагнав втікачів Катю і Олексія, які вже встигли повінчатися. На жаль, щастя молодих було недовгим...</p> <p style="text-align: justify;">Головна пара закоханих серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">Кріпосна</a> 18 серія від 20.08.2019 не встигла ще відчути своє щастя сповна, коли їх наздогнала зла доля в особі Григорія Червинського. Він прилюдно розкрив обман молодих – адже Катя виходила заміж з підробленими документами вільної жінки! Селян-кріпаків не щадять, так що тепер ніжній Кітті загрожує прилюдна порка. Олексій Федорович теж попався на гарячому, адже він тепер – злодій, який зазіхнув на власність Червінський. Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія, яка доля очікує закоханого пана Косача.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Григорій Петрович забрав те, що вважав своїм по праву.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Він повернув Катю в маєток Червинських, але тепер її немає кому захистити. Після смерті Анни Львівни Кітті втратила свою покровительку. У 18 серії костюмованої драми Кріпосна ви побачите, як змінилося її життя після цього.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Незважаючи на гнів, почуття Григорія Червинського до Каті не згасли.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Він не дозволив пороти дівчину, а замість цього замкнув її в льосі. Але зараз головний ворог Каті – це вона сама. Смерть Анни Львівни сильно вдарила по кріпак. Більш того, розлючений Григорій Петрович сказав Кітті, що це вона винна в смерті своєї хрещеної. Після такої новини дівчина зовсім втратила бажання жити... Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія, яке горе здолало бідну Катю.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Наталі зовсім не подобається те, якою жорстокою людиною виявився її чоловік.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дівчина навіть не підозрювала, за якого нелюда виходить заміж. В одному з моментів серіалу Кріпосна 18 серія вона стала свідком публічної прочуханки, яку Григорій Петрович влаштував для Галі. Наталі зовсім не подобаються такі прояви жорстокості. Вона навіть спробувала не послухатися чоловіка і випустити Катю з холодного без його відома... Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія від 20.08.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-17">Кріпосна 17 серія</a></p>

Молодята в неволі: Катю повернули господарям, а Косача запроторили за ґрати

Всі серії | Сезон 1

Молодята в неволі: Катю повернули господарям, а Косача запроторили за ґрати

Григорій Петрович нагнав втікачів Катю і Олексія, які вже встигли повінчатися. На жаль, щастя молодих було недовгим...

Головна пара закоханих серіалу Кріпосна 18 серія від 20.08.2019 не встигла ще відчути своє щастя сповна, коли їх наздогнала зла доля в особі Григорія Червинського. Він прилюдно розкрив обман молодих – адже Катя виходила заміж з підробленими документами вільної жінки! Селян-кріпаків не щадять, так що тепер ніжній Кітті загрожує прилюдна порка. Олексій Федорович теж попався на гарячому, адже він тепер – злодій, який зазіхнув на власність Червінський. Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія, яка доля очікує закоханого пана Косача.

Григорій Петрович забрав те, що вважав своїм по праву.

Він повернув Катю в маєток Червинських, але тепер її немає кому захистити. Після смерті Анни Львівни Кітті втратила свою покровительку. У 18 серії костюмованої драми Кріпосна ви побачите, як змінилося її життя після цього.

Незважаючи на гнів, почуття Григорія Червинського до Каті не згасли.

Він не дозволив пороти дівчину, а замість цього замкнув її в льосі. Але зараз головний ворог Каті – це вона сама. Смерть Анни Львівни сильно вдарила по кріпак. Більш того, розлючений Григорій Петрович сказав Кітті, що це вона винна в смерті своєї хрещеної. Після такої новини дівчина зовсім втратила бажання жити... Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія, яке горе здолало бідну Катю.

Наталі зовсім не подобається те, якою жорстокою людиною виявився її чоловік.

Дівчина навіть не підозрювала, за якого нелюда виходить заміж. В одному з моментів серіалу Кріпосна 18 серія вона стала свідком публічної прочуханки, яку Григорій Петрович влаштував для Галі. Наталі зовсім не подобаються такі прояви жорстокості. Вона навіть спробувала не послухатися чоловіка і випустити Катю з холодного без його відома... Дивіться в серіалі Кріпосна 18 серія від 20.08.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Кріпосна 17 серія