Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Олексій Косач повертається з війни
<p style="text-align: justify;">Не пропусти в костюмованій драмі «Кріпосна» 2 серія від 23.07.2019 продовження хвилюючої історії про Катерину Вербицьку. Даремно дівчина чекала повернення Гриши, хазяйського сина, з війни. Даремно молилася за нього. Адже він не встигнув ступити за поріг маєтку, як відразу кинувся шукати жіночої розради. Йому сподобалася Кіті – мила, красива і дуже зручно кріпосна, яка не має права відмовити наказу пана. Пізно ввечері Григорій пробрався в кімнату Каті! Чи зміг він нашкодити їй? І чи закінчаться його домагання одним лише візитом? Дивись онлайн у 2 серії «Кріпосна».</p><p style="text-align: justify;">На наступний ранок Петро Іванович встав у прекрасному настрої і з великим ентузіазмом. Його син повернувся з війни героєм, набрався розуму й досвіду, і тепер його, без сумнівів, можна посвячувати в хазяйські справи та вчити управляти володіннями. Але Гриша зовсім не думає об'їжджати поля – герой серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">«Кріпосна»</a> у 2 серії має намір повернутися в столицю, як тільки зможе. Однак нахабства йому не позичати, тому він не посоромився попросити грошей у батька. Червінський не готовий прийняти таку відповідь.</p><p style="text-align: justify;">З війни до Ніжина повертається ще один дворянин – Олексій Косач. Неймовірно, але все кріпосні в будинку плачуть від щастя, обіймають його й радіють, що господар залишився живий. Назустріч ветерану з дому шумно вилітають молодші брат і сестричка. Мати-вдова не вірить своїм очам. Повернувся! Нарешті у неї з'явиться помічник, який зможе принести гроші в будинок. Жінка розповідає Олексію: поки той був на війні, вони бідували і навіть думали закладати маєток. Але добродійка Лідія Іванівна Шефер допомогла їм із грошима. До речі, вона дуже непогана пара для нього... і шалено закохана в Косача.</p><p style="text-align: justify;">А в кого закоханий сам Олексій – герой масштабної костюмованої драми «Кріпосна» 2 серія? Дивись онлайн довгоочікуваний світський прийом у міс Шефер і дізнайся всі кулуарні таємниці!</p><p style="text-align: justify;">Катерину в цей час відправили до Наталі Дорошенко як акомпаніаторку для репетицій. Здається, панночці припала до душі Кіті. І вона вирішила подружитися з нею.</p><p style="text-align: justify;">Що означатиме наступ нової ночі в житті Катерини? Чи зможе вона залишитися в безпеці? Дивись онлайн 2 серію від 23.07.2019 на Teleportal.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-1" style="text-align: justify;">«Кріпосна» 1 серія</a>.</p>

Олексій Косач повертається з війни

Всі серії | Сезон 1

Олексій Косач повертається з війни

Не пропусти в костюмованій драмі «Кріпосна» 2 серія від 23.07.2019 продовження хвилюючої історії про Катерину Вербицьку. Даремно дівчина чекала повернення Гриши, хазяйського сина, з війни. Даремно молилася за нього. Адже він не встигнув ступити за поріг маєтку, як відразу кинувся шукати жіночої розради. Йому сподобалася Кіті – мила, красива і дуже зручно кріпосна, яка не має права відмовити наказу пана. Пізно ввечері Григорій пробрався в кімнату Каті! Чи зміг він нашкодити їй? І чи закінчаться його домагання одним лише візитом? Дивись онлайн у 2 серії «Кріпосна».

На наступний ранок Петро Іванович встав у прекрасному настрої і з великим ентузіазмом. Його син повернувся з війни героєм, набрався розуму й досвіду, і тепер його, без сумнівів, можна посвячувати в хазяйські справи та вчити управляти володіннями. Але Гриша зовсім не думає об'їжджати поля – герой серіалу «Кріпосна» у 2 серії має намір повернутися в столицю, як тільки зможе. Однак нахабства йому не позичати, тому він не посоромився попросити грошей у батька. Червінський не готовий прийняти таку відповідь.

З війни до Ніжина повертається ще один дворянин – Олексій Косач. Неймовірно, але все кріпосні в будинку плачуть від щастя, обіймають його й радіють, що господар залишився живий. Назустріч ветерану з дому шумно вилітають молодші брат і сестричка. Мати-вдова не вірить своїм очам. Повернувся! Нарешті у неї з'явиться помічник, який зможе принести гроші в будинок. Жінка розповідає Олексію: поки той був на війні, вони бідували і навіть думали закладати маєток. Але добродійка Лідія Іванівна Шефер допомогла їм із грошима. До речі, вона дуже непогана пара для нього... і шалено закохана в Косача.

А в кого закоханий сам Олексій – герой масштабної костюмованої драми «Кріпосна» 2 серія? Дивись онлайн довгоочікуваний світський прийом у міс Шефер і дізнайся всі кулуарні таємниці!

Катерину в цей час відправили до Наталі Дорошенко як акомпаніаторку для репетицій. Здається, панночці припала до душі Кіті. І вона вирішила подружитися з нею.

Що означатиме наступ нової ночі в житті Катерини? Чи зможе вона залишитися в безпеці? Дивись онлайн 2 серію від 23.07.2019 на Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Кріпосна» 1 серія.