Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зірвана дуель і божевілля Каті
<p style="text-align: justify;">Олексій Косач зник напередодні дуелі! Невже він злякався в останній момент? Що сталося під час нічної зустрічі Олексія Федоровича з Григорієм Петровичем?</p> <p style="text-align: justify;"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">Кріпосна</a> 21 серія від 26.08.2019 найголовніша подія – це майбутня дуель Олексія Косача з Григорієм Петровичем.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Григорій вирішив провести вечір перед вирішальним днем ​​у гуляннях – відправився грати в карти і пити коньяк, поголився і причепурився. Він поводився дивно спокійно для людини, який до смерті боїться стрілятися. Чому? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться костюмовану драму Кріпосна 21 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Наталі не може спокійно гостювати у батька, поки її новоспечений чоловік готується до дуелі.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Як відомо, дуельним кодексом жінкам категорично заборонено знаходиться на місці подій. Однак в серіалі Кріпосна 21 серія Наталі мало цікавлять правила. Вона намовила свого брата, щоб він взяв її з собою. Дівчина вирішила приїхати до Олексія Федоровича і особисто попросити його відмовитися від дуелі.</p> <p style="text-align: justify;">Однак, коли Наталі і Ніколя приїхали до Косачів, Олексія Федоровича не було вдома... Куди ж він подівся?</p> <p style="text-align: justify;">Більш того – Косач так і не з'явився в призначений час! Ухилення від дуелі - це ганьба для будь-якого дворянина. Що могло змусити Олексія поміняти своє рішення?</p> <p style="text-align: justify;">Наталі і Ніколя прийшли до єдиного можливого висновку: вони вирішили, що Косач втік! Але чи так це? Дізнайтеся в серіалі Кріпосна 21 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Катя за час сидіння в погребі зовсім збожеволіла.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дівчина так довго сиділа в холодному, що у неї почалася лихоманка. Їй приснився поганий сон про Олексія Федоровича. Збожеволівши від горя, не видячи різниці між реальністю та сном, Кітті почала страшно кричати і плакати. Наталі нарешті піддалася на вмовляння Павліни і дозволила випустити дівчину. Однак хвороба Каті зайшла вже дуже далеко. Незважаючи на всі старання Павлусі та Наталі, дівчина продовжувала марити. Дивіться в серіалі Кріпосна 21 серія від 26.08.2019, яка страшна хвороба напала на головну героїню!</p> <p style="text-align: justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-20">Кріпосна 20 серія</a></p>

Зірвана дуель і божевілля Каті

Всі серії | Сезон 1

Зірвана дуель і божевілля Каті

Олексій Косач зник напередодні дуелі! Невже він злякався в останній момент? Що сталося під час нічної зустрічі Олексія Федоровича з Григорієм Петровичем?

У серіалі Кріпосна 21 серія від 26.08.2019 найголовніша подія – це майбутня дуель Олексія Косача з Григорієм Петровичем.

Григорій вирішив провести вечір перед вирішальним днем ​​у гуляннях – відправився грати в карти і пити коньяк, поголився і причепурився. Він поводився дивно спокійно для людини, який до смерті боїться стрілятися. Чому? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться костюмовану драму Кріпосна 21 серія.

Наталі не може спокійно гостювати у батька, поки її новоспечений чоловік готується до дуелі.

Як відомо, дуельним кодексом жінкам категорично заборонено знаходиться на місці подій. Однак в серіалі Кріпосна 21 серія Наталі мало цікавлять правила. Вона намовила свого брата, щоб він взяв її з собою. Дівчина вирішила приїхати до Олексія Федоровича і особисто попросити його відмовитися від дуелі.

Однак, коли Наталі і Ніколя приїхали до Косачів, Олексія Федоровича не було вдома... Куди ж він подівся?

Більш того – Косач так і не з'явився в призначений час! Ухилення від дуелі - це ганьба для будь-якого дворянина. Що могло змусити Олексія поміняти своє рішення?

Наталі і Ніколя прийшли до єдиного можливого висновку: вони вирішили, що Косач втік! Але чи так це? Дізнайтеся в серіалі Кріпосна 21 серія.

Катя за час сидіння в погребі зовсім збожеволіла.

Дівчина так довго сиділа в холодному, що у неї почалася лихоманка. Їй приснився поганий сон про Олексія Федоровича. Збожеволівши від горя, не видячи різниці між реальністю та сном, Кітті почала страшно кричати і плакати. Наталі нарешті піддалася на вмовляння Павліни і дозволила випустити дівчину. Однак хвороба Каті зайшла вже дуже далеко. Незважаючи на всі старання Павлусі та Наталі, дівчина продовжувала марити. Дивіться в серіалі Кріпосна 21 серія від 26.08.2019, яка страшна хвороба напала на головну героїню!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Кріпосна 20 серія