Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто стане новим господарем Каті Вербицької?
<p style="text-align: justify;">Катю виставили на продаж. Після смерті Анни Львівни Петро Іванович вирішив позбутися від улюблениці дружини. Хто отримає кріпосну?</p> <p style="text-align: justify;"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">Кріпосна</a> 24 серія від 29.08.2019 Петро Іванович вирішив продати Катю, через яку сталося стільки шуму.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Григорію Петровичу страшно не сподобався такий стан справ, однак йому не вдалося відговорити батька. Петро Червинський не піддався на доводи сина, який просив не продавати вихованку матері. Батько був як ніколи суворий: він запропонував Григорію Петровичу... взяти участь у торгах! Але ж Петро Іванович прекрасно знає, що у його наступника зовсім немає грошей. Правда, пан Червинський гадки не має про те, що твориться у Григорія Петровича на душі.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Григорій Червинський ні на хвилину не забував про красиву кріпачку.</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі Кріпосна 24 серія він зважився на відчайдушний крок – заставити будинок, щоб отримати гроші на покупку дівчини! Невже Катя настільки щільно засіла в його серці?</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Він не єдиний, хто хоче викупити Кітті.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дівчина захотіла викупити сама себе, продавши рояль, який дістався їй у спадок. Вона прийшла з цією ідеєю до Петра Івановича. Дивіться в серіалі Кріпосна 24 серія, як Червинський відреагував на її нахабство.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Ще одна людина побачила оголошення про продаж кріпосної – Лідія Шефер.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Після смерті Олексія Федоровича Лідія зовсім втратила бажання жити. Вона не стежила за собою, не одягалася у вуличний одяг, не зачісувалася. І тільки оголошення про продаж Кітті знову повернуло їй жагу до життя. Яка ідея прийшла в голову Лідії Іванівні? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Кріпосна 24 серія.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Наталі вирішила врятувати чоловіка від пекельного болю.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Дівчину дуже засмучував той факт, що Григорію Петровичу постійно доводиться курити опіум. Турбуючись за здоров'я чоловіка, Наталі прийшла до фармацевта і попросила про допомогу. Їй запропонували новомодний засіб – морфій...</p> <p style="text-align: justify;">Хто купив Катю Вербицьку? Який підступний план народився у голові Лідії Шефер? Дивіться в серіалі Кріпосна 24 серія від 29.08.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Швидше переходьте за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-23">Кріпосна 23 серія</a> і дивіться онлайн прямо зараз</p>

Хто стане новим господарем Каті Вербицької?

Всі серії | Сезон 1

Хто стане новим господарем Каті Вербицької?

Катю виставили на продаж. Після смерті Анни Львівни Петро Іванович вирішив позбутися від улюблениці дружини. Хто отримає кріпосну?

У серіалі Кріпосна 24 серія від 29.08.2019 Петро Іванович вирішив продати Катю, через яку сталося стільки шуму.

Григорію Петровичу страшно не сподобався такий стан справ, однак йому не вдалося відговорити батька. Петро Червинський не піддався на доводи сина, який просив не продавати вихованку матері. Батько був як ніколи суворий: він запропонував Григорію Петровичу... взяти участь у торгах! Але ж Петро Іванович прекрасно знає, що у його наступника зовсім немає грошей. Правда, пан Червинський гадки не має про те, що твориться у Григорія Петровича на душі.

Григорій Червинський ні на хвилину не забував про красиву кріпачку.

У серіалі Кріпосна 24 серія він зважився на відчайдушний крок – заставити будинок, щоб отримати гроші на покупку дівчини! Невже Катя настільки щільно засіла в його серці?

Він не єдиний, хто хоче викупити Кітті.

Дівчина захотіла викупити сама себе, продавши рояль, який дістався їй у спадок. Вона прийшла з цією ідеєю до Петра Івановича. Дивіться в серіалі Кріпосна 24 серія, як Червинський відреагував на її нахабство.

Ще одна людина побачила оголошення про продаж кріпосної – Лідія Шефер.

Після смерті Олексія Федоровича Лідія зовсім втратила бажання жити. Вона не стежила за собою, не одягалася у вуличний одяг, не зачісувалася. І тільки оголошення про продаж Кітті знову повернуло їй жагу до життя. Яка ідея прийшла в голову Лідії Іванівні? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Кріпосна 24 серія.

Наталі вирішила врятувати чоловіка від пекельного болю.

Дівчину дуже засмучував той факт, що Григорію Петровичу постійно доводиться курити опіум. Турбуючись за здоров'я чоловіка, Наталі прийшла до фармацевта і попросила про допомогу. Їй запропонували новомодний засіб – морфій...

Хто купив Катю Вербицьку? Який підступний план народився у голові Лідії Шефер? Дивіться в серіалі Кріпосна 24 серія від 29.08.2019 на сайті Teleportal.ua!

Пропустили попередню серію? Швидше переходьте за посиланням Кріпосна 23 серія і дивіться онлайн прямо зараз