Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Доленосна зустріч і розмінна монета
<p style="text-align: justify;">Легенда про старого мірошника несподівано оживає в серіалі «Кріпосна» 3 серія від 24.07.2019. Пізно ввечері під час дощу Катю зустрів чоловік у формі... Невже її переслідував Григорій?</p><p style="text-align: justify;">У 3 серії костюмованої драми <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">«Кріпосна»</a> діти багатих поміщиків вирушають на довгоочікуваний бал, який влаштувала прекрасна Лідія Іванівна Шефер. Красиві наряди, великий світлий зал, приємна музика й вишукані делікатеси зможуть зачарувати глядача незабутньою розкішною атмосферою 19 століття. Молодь танцює, фліртує й кокетує, ховаючи за майстерними посмішками свої справжні почуття та наміри.</p><p style="text-align: justify;">Наприклад, Лідія Шефер не зізнається подругам, що влаштувала свято не для всіх ветеранів війни, а лише для одного – Олексія Косача. Героїня серіалу «Кріпосна» давно і безнадійно закохана в цього порядного дворянина. І, як на зло, він сильно спізнюється на прийом... А ось об'єкт ніжних любовних зітхань Косача, Наталі Дорошенко, мила й добра реготунка, захоплена дуже небезпечним чоловіком. Ким саме? Дивись онлайн у 3 серії «Кріпосна»!</p><p style="text-align: justify;">Григорій Червінський тим часом намагається роздати свої грошові борги за спиною в батька. Раптово його «бойовий товариш» Єгор Решетніков з'явився прямо на дворі маєтку! І прийшов він зовсім не за дружньою зустріччю фронтовиків. Він загрожує Гриші розкрити таємницю його служби та геройського ордена. Що ж сталося на війні, і як син Анни Львівни отримав поранення?</p><p style="text-align: justify;">Чоловік нервує і вирішується продати кріпосну, щоб виручити 300 рублів. Дивись онлайн «Кріпосна» 3 серія від 24.07.2019 на сайті Teleportal і дізнайся, як Катерина Вербицька перетвориться на розмінну монету в справах Гриші та Решетнікова?</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-2" style="text-align: justify;">«Кріпосна» 2 серія</a>.</p>

Доленосна зустріч і розмінна монета

Всі серії | Сезон 1

Доленосна зустріч і розмінна монета

Легенда про старого мірошника несподівано оживає в серіалі «Кріпосна» 3 серія від 24.07.2019. Пізно ввечері під час дощу Катю зустрів чоловік у формі... Невже її переслідував Григорій?

У 3 серії костюмованої драми «Кріпосна» діти багатих поміщиків вирушають на довгоочікуваний бал, який влаштувала прекрасна Лідія Іванівна Шефер. Красиві наряди, великий світлий зал, приємна музика й вишукані делікатеси зможуть зачарувати глядача незабутньою розкішною атмосферою 19 століття. Молодь танцює, фліртує й кокетує, ховаючи за майстерними посмішками свої справжні почуття та наміри.

Наприклад, Лідія Шефер не зізнається подругам, що влаштувала свято не для всіх ветеранів війни, а лише для одного – Олексія Косача. Героїня серіалу «Кріпосна» давно і безнадійно закохана в цього порядного дворянина. І, як на зло, він сильно спізнюється на прийом... А ось об'єкт ніжних любовних зітхань Косача, Наталі Дорошенко, мила й добра реготунка, захоплена дуже небезпечним чоловіком. Ким саме? Дивись онлайн у 3 серії «Кріпосна»!

Григорій Червінський тим часом намагається роздати свої грошові борги за спиною в батька. Раптово його «бойовий товариш» Єгор Решетніков з'явився прямо на дворі маєтку! І прийшов він зовсім не за дружньою зустріччю фронтовиків. Він загрожує Гриші розкрити таємницю його служби та геройського ордена. Що ж сталося на війні, і як син Анни Львівни отримав поранення?

Чоловік нервує і вирішується продати кріпосну, щоб виручити 300 рублів. Дивись онлайн «Кріпосна» 3 серія від 24.07.2019 на сайті Teleportal і дізнайся, як Катерина Вербицька перетвориться на розмінну монету в справах Гриші та Решетнікова?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Кріпосна» 2 серія.