Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лист із заслання
<p style="text-align: justify;">Єгор Решетніков у драмі «Кріпосна» 4 серія від 25.07.2019 загорівся твердим наміром здобути Катерину у свою власність будь-що-будь. Вона може стати гарною іграшкою для чоловічих утіх. Чи погодиться на угоду Григорій? Або все-таки побоїться заподіяти шкоду материній улюблениці?</p><p style="text-align: justify;">Раптово, здавалося б, безвихідна ситуація обертається виграшем для Гриші Червінського у 4 серії «Кріпосної». Дивись, як майстерно завзятий гравець змусить Катерину відчувати свій обов'язок перед ним. Виявляється, він і сам не відмовився від ідеї переслідування бідної Кіті. Просити допомоги кріпосній ні від кого... Хресна Анна Львівна радіє поверненню улюбленого сина і сліпо бачить в ньому тільки хороше. Він захищає її честь перед чоловіком-зрадником і вимагає до матері поваги, продав дівку, з якою Петро Іванович їй зраджував, і зажадав від батька більше виходити у світ. Нарешті, Анна Червінська змогла відвідати театр, за яким знудьгувалася.</p><p style="text-align: justify;">Олексій Косач у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna" style="text-align: justify;">«Кріпосна»</a> 4 серія ходить безрадісний і сумний. Його поганий настрій не приховався ні від слуг у будинку, ні від його матері Софії Станіславівні. Вона домагається від сина розповіді про несподівану зустріч із незнайомкою, за якою він тепер тужить. Олексій твердо вирішив розшукати її та продовжувати приїжджати до млина кожен день. Софії Косач така звістка зовсім недоречна. Вона давно мріяла оженити сина на Лідії Шефер, від якої безпосередньо залежить їхній фінансовий стан.</p><p style="text-align: justify;">Небайдужий до Катерини Вербицької й коваль Назар. Героїня костюмованої драми «Кріпосна» запала йому в душу, коли напоїла його, ледь живого від хлиста Якова, водою. Хлопець забув про прихильності до землячки Арисі й став розпитувати Павлину, що більше любить Катя: квіти або солодощі які. Галя, почувши розмову, обурюється: чому такий хороший хлопець, так само як і інші, зачарований вискочкою?..</p><p style="text-align: justify;">Дивись онлайн серіал «Кріпосна» 4 серія від 25.07.2019 на сайті Teleportal. Найцікавіші події ще попереду: Павлині приходить лист від невідомого Степана. Що цей клаптик паперу означатиме для Катерини? І як Гриша зажене її в кут?</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-3" style="text-align: justify;">«Кріпосна» 3 серія</a>.</p>

Лист із заслання

Всі серії | Сезон 1

Лист із заслання

Єгор Решетніков у драмі «Кріпосна» 4 серія від 25.07.2019 загорівся твердим наміром здобути Катерину у свою власність будь-що-будь. Вона може стати гарною іграшкою для чоловічих утіх. Чи погодиться на угоду Григорій? Або все-таки побоїться заподіяти шкоду материній улюблениці?

Раптово, здавалося б, безвихідна ситуація обертається виграшем для Гриші Червінського у 4 серії «Кріпосної». Дивись, як майстерно завзятий гравець змусить Катерину відчувати свій обов'язок перед ним. Виявляється, він і сам не відмовився від ідеї переслідування бідної Кіті. Просити допомоги кріпосній ні від кого... Хресна Анна Львівна радіє поверненню улюбленого сина і сліпо бачить в ньому тільки хороше. Він захищає її честь перед чоловіком-зрадником і вимагає до матері поваги, продав дівку, з якою Петро Іванович їй зраджував, і зажадав від батька більше виходити у світ. Нарешті, Анна Червінська змогла відвідати театр, за яким знудьгувалася.

Олексій Косач у серіалі «Кріпосна» 4 серія ходить безрадісний і сумний. Його поганий настрій не приховався ні від слуг у будинку, ні від його матері Софії Станіславівні. Вона домагається від сина розповіді про несподівану зустріч із незнайомкою, за якою він тепер тужить. Олексій твердо вирішив розшукати її та продовжувати приїжджати до млина кожен день. Софії Косач така звістка зовсім недоречна. Вона давно мріяла оженити сина на Лідії Шефер, від якої безпосередньо залежить їхній фінансовий стан.

Небайдужий до Катерини Вербицької й коваль Назар. Героїня костюмованої драми «Кріпосна» запала йому в душу, коли напоїла його, ледь живого від хлиста Якова, водою. Хлопець забув про прихильності до землячки Арисі й став розпитувати Павлину, що більше любить Катя: квіти або солодощі які. Галя, почувши розмову, обурюється: чому такий хороший хлопець, так само як і інші, зачарований вискочкою?..

Дивись онлайн серіал «Кріпосна» 4 серія від 25.07.2019 на сайті Teleportal. Найцікавіші події ще попереду: Павлині приходить лист від невідомого Степана. Що цей клаптик паперу означатиме для Катерини? І як Гриша зажене її в кут?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Кріпосна» 3 серія.