Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Небезпечні вечорниці та хованки з божевільним Григорієм
<p>Чи зможе хтось врятувати кріпосну Катю від брудних лап Григорія Червінського? Або його друга спроба дістати дівчину матиме успіх? Дивись уже сьогодні!</p> <p>Помститися за Катю в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> 5 серія від 29.07.2019 хоче коваль Назар. Дізнавшись про домагання Гриші, він негайно схопив те, що було під рукою – молот. Що буде із чесним сільським хлопцем, який зважився підняти руку на пана? Невідомо... Одне Назар знає точно, він завжди буде поруч із Катериною, щоб її охороняти.</p> <p>А Петро Іванович Червінський несподівано відкрив для себе красу театру. Ярий противник дурних видовищ у 5 серії «Кріпосна» дивився виставу із живим інтересом, оскільки йому сподобалася одна моторна рум'яна актриса з гострим поглядом. Дівчина не посоромилася загравати з поміщиком прямо зі сцени! Не сховався флірт і від Анни Львівни...</p> <p>Нелегко й Олексію Косачу. Після того, як герой повернувся з війни, він дізнався, наскільки тяжкий стан у його сім'ї. Поки хлопець воював, мати-вдова і двоє дітей загрузли в боргах. Зараз Олексій Федорович направив всі сили, на що, щоб відновити маєток і заробити грошей. І крива доріжка привела його до швидкого заробітку – ігрового дому. Тільки легких грошей не буває... Як би він не звик до азартних ігор.</p> <p>Софія Станіславівна продовжує спроби посватати синові багату Лідію Шефер. Мадемуазель давно закохана в Косача та допомогла його сім'ї грошима, коли їм було важко. Тепер у серіалі «Кріпосна» молода Шефер сподівається заслужити прихильність Олексія. Але її планам заважає слух про нове неймовірне кохання Олексія Федоровича. Чи дізнається вона правду про походження Катерини в драмі «Кріпосна» 5 серія? Дивись онлайн на Teleportal!</p> <p>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-4">«Кріпосна» 4 серія</a>.</p>

Небезпечні вечорниці та хованки з божевільним Григорієм

Всі серії | Сезон 1

Небезпечні вечорниці та хованки з божевільним Григорієм

Чи зможе хтось врятувати кріпосну Катю від брудних лап Григорія Червінського? Або його друга спроба дістати дівчину матиме успіх? Дивись уже сьогодні!

Помститися за Катю в серіалі «Кріпосна» 5 серія від 29.07.2019 хоче коваль Назар. Дізнавшись про домагання Гриші, він негайно схопив те, що було під рукою – молот. Що буде із чесним сільським хлопцем, який зважився підняти руку на пана? Невідомо... Одне Назар знає точно, він завжди буде поруч із Катериною, щоб її охороняти.

А Петро Іванович Червінський несподівано відкрив для себе красу театру. Ярий противник дурних видовищ у 5 серії «Кріпосна» дивився виставу із живим інтересом, оскільки йому сподобалася одна моторна рум'яна актриса з гострим поглядом. Дівчина не посоромилася загравати з поміщиком прямо зі сцени! Не сховався флірт і від Анни Львівни...

Нелегко й Олексію Косачу. Після того, як герой повернувся з війни, він дізнався, наскільки тяжкий стан у його сім'ї. Поки хлопець воював, мати-вдова і двоє дітей загрузли в боргах. Зараз Олексій Федорович направив всі сили, на що, щоб відновити маєток і заробити грошей. І крива доріжка привела його до швидкого заробітку – ігрового дому. Тільки легких грошей не буває... Як би він не звик до азартних ігор.

Софія Станіславівна продовжує спроби посватати синові багату Лідію Шефер. Мадемуазель давно закохана в Косача та допомогла його сім'ї грошима, коли їм було важко. Тепер у серіалі «Кріпосна» молода Шефер сподівається заслужити прихильність Олексія. Але її планам заважає слух про нове неймовірне кохання Олексія Федоровича. Чи дізнається вона правду про походження Катерини в драмі «Кріпосна» 5 серія? Дивись онлайн на Teleportal!

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Кріпосна» 4 серія.