Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катерина біжить із маєтку
<p>Кріпосна Катерина Вербицька потрібна відразу трьом чоловікам: чесному дворянину Олексію Косачу, підступному і злому Григорію – спадкоємцю Червінських, і простому, але щирому невільному ковалю Назару. А що потрібно самій Каті?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> 6 серія від 27.07.2019 Олексій розплачується за векселем із Червінським. Минулої ночі він зміг потроїти 500 рублів у Гральному будинку, щоб повернути борг вчасно. Петро Іванович вражений його винахідливістю і запрошує з собою на полювання за качками. У Косача надзвичайно точний постріл, чого не можна сказати про Гришу... Промахи можуть розкрити його секрет перед бувалим на війні Олексієм. Брехунові допомагає щаслива випадковість, а точніше, запальний темперамент батька. У 6 серії «Кріпосна» Червинський б'є свого псаря прямо на полюванні. За кріпосного заступається Косач – і найбагатший ніжинський поміщик проганяє його геть.</p> <p>На межі розкриття й сама Катерина. Вона думає, що її коханий Олексій Косач пообідає в гостях у господарів. Щоб він не побачив її, дівчина вирішується втекти на старий млин без дозволу Анни Львівни. Чи зможе кріпосна врятуватися від гніву господарів?</p> <p>Ковалю Назару теж не завадило б остерігатися люті керуючого Якова. Чоловік страшенно ревнує до хлопця, до якого так небайдужа селянка Галя. А дівчина навпаки не упускає можливості зайвий раз посміхнутися ковалю і позагравати. Яшка загрожує Назару, що спустить з нього шкуру, якщо ще раз побачить поруч із Галею.</p> <p>У серіалі «Кріпосна» 6 серія дивись розвиток несподіваного захоплення Петра Червінського актрисою місцевого театру. Поміщик, наплювавши на емоційний стан дружини, поїхав у храм драми і комедії. Він має серйозний намір жертвувати їм гроші, скажімо, тисячу рублів на місяць! Натомість же чоловік просить дати Ларисі Яхонтовій, його фаворитці, головну роль у найближчій виставі.</p> <p>Чи зізнається Катерина Олексію Косачу в тому, хто вона від народження? Чи справді Гриша кинув затію переслідувати дівчину? І як змінить хід подій раптове повернення до Ніжина Миколи Дорошенко? Дивись онлайн «Кріпосная» 6 серія від 30.07.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-5">«Кріпосна» 5 серія</a> – переходь за посиланням і дивись онлайн.</p>

Катерина біжить із маєтку

Всі серії | Сезон 1

Катерина біжить із маєтку

Кріпосна Катерина Вербицька потрібна відразу трьом чоловікам: чесному дворянину Олексію Косачу, підступному і злому Григорію – спадкоємцю Червінських, і простому, але щирому невільному ковалю Назару. А що потрібно самій Каті?

У серіалі «Кріпосна» 6 серія від 27.07.2019 Олексій розплачується за векселем із Червінським. Минулої ночі він зміг потроїти 500 рублів у Гральному будинку, щоб повернути борг вчасно. Петро Іванович вражений його винахідливістю і запрошує з собою на полювання за качками. У Косача надзвичайно точний постріл, чого не можна сказати про Гришу... Промахи можуть розкрити його секрет перед бувалим на війні Олексієм. Брехунові допомагає щаслива випадковість, а точніше, запальний темперамент батька. У 6 серії «Кріпосна» Червинський б'є свого псаря прямо на полюванні. За кріпосного заступається Косач – і найбагатший ніжинський поміщик проганяє його геть.

На межі розкриття й сама Катерина. Вона думає, що її коханий Олексій Косач пообідає в гостях у господарів. Щоб він не побачив її, дівчина вирішується втекти на старий млин без дозволу Анни Львівни. Чи зможе кріпосна врятуватися від гніву господарів?

Ковалю Назару теж не завадило б остерігатися люті керуючого Якова. Чоловік страшенно ревнує до хлопця, до якого так небайдужа селянка Галя. А дівчина навпаки не упускає можливості зайвий раз посміхнутися ковалю і позагравати. Яшка загрожує Назару, що спустить з нього шкуру, якщо ще раз побачить поруч із Галею.

У серіалі «Кріпосна» 6 серія дивись розвиток несподіваного захоплення Петра Червінського актрисою місцевого театру. Поміщик, наплювавши на емоційний стан дружини, поїхав у храм драми і комедії. Він має серйозний намір жертвувати їм гроші, скажімо, тисячу рублів на місяць! Натомість же чоловік просить дати Ларисі Яхонтовій, його фаворитці, головну роль у найближчій виставі.

Чи зізнається Катерина Олексію Косачу в тому, хто вона від народження? Чи справді Гриша кинув затію переслідувати дівчину? І як змінить хід подій раптове повернення до Ніжина Миколи Дорошенко? Дивись онлайн «Кріпосная» 6 серія від 30.07.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі «Кріпосна» 5 серія – переходь за посиланням і дивись онлайн.