Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Григорій Червінський має намір одружитися
<p>Завзятий гравець і ловелас Григорій Червінський нарешті вирішив стати розсудливим. Йому не склало особливих труднощів повністю зачарувати наївну Наталі Дорошенко. Справа залишилася за малим – зробити пропозицію. І багате придане героїні серіалу «Кріпосна» у нього в кишені!</p> <p>У 7 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> від 31.07.2019 дивись, чому Гриша так швидко наважився на весілля й навіть попросив батька ввести його в курс господарських справ. Молодий спадкоємець Червінський сподівався отримати тепле місце керуючого махоркового заводу. Щоб цього домогтися, йому довелося попотіти, підробляючи цифри в батьківській бухгалтерській книзі. Невже, крім місцевих дівчат, Гришу зацікавив сімейний бізнес і заради нього він зважиться залишити мрії про повернення в столицю? Віриться насилу.</p> <p>Та й старший Червінський зовсім не поспішає довіряти синові. Що його дійсно зараз цікавить, так це успіхи молодої актриси Яхонтової. У серіалі «Кріпосна» 7 серія про неї написали в усіх газетах! Округа говорить тільки про те, що дівчині дісталася левова частка головних ролей у новому театральному сезоні. Вона скоро стане новою примою, змістивши неперевершену Алефтину Канатоходову. Усе це, звичайно, не могло статися без багатого мецената. І тільки Анна Львівна знає, що це за людина.</p> <p>Кріпосна Кіті знову збирається на зустріч до Олексія Косача. Чи наважиться вона розповісти йому правду про своє походження? Або хоча б назвати ім'я? Дивись онлайн у 7 серії «Кріпосна».</p> <p>Через заборонене кохання до Косача в улюбленої героїні можуть бути серйозні неприємності. Вона вкотре відлучилася з маєтку без дозволу, і хрещена Анна Червінська майже розкрила її відсутність...</p> <p>Не пропусти, який наступний хід Гриша зробить у своїх спробах здобути Катерину? І чим йому в цьому допоможе кріпосна Галя? Дивись онлайн драму «Кріпосна» 7 серія від 31.07.2019 на сайті Teleportal.</p> <p>Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-6">«Кріпосна» 6 серія</a> – переходь за посиланням і дивись онлайн.</p>

Григорій Червінський має намір одружитися

Всі серії | Сезон 1

Григорій Червінський має намір одружитися

Завзятий гравець і ловелас Григорій Червінський нарешті вирішив стати розсудливим. Йому не склало особливих труднощів повністю зачарувати наївну Наталі Дорошенко. Справа залишилася за малим – зробити пропозицію. І багате придане героїні серіалу «Кріпосна» у нього в кишені!

У 7 серії «Кріпосна» від 31.07.2019 дивись, чому Гриша так швидко наважився на весілля й навіть попросив батька ввести його в курс господарських справ. Молодий спадкоємець Червінський сподівався отримати тепле місце керуючого махоркового заводу. Щоб цього домогтися, йому довелося попотіти, підробляючи цифри в батьківській бухгалтерській книзі. Невже, крім місцевих дівчат, Гришу зацікавив сімейний бізнес і заради нього він зважиться залишити мрії про повернення в столицю? Віриться насилу.

Та й старший Червінський зовсім не поспішає довіряти синові. Що його дійсно зараз цікавить, так це успіхи молодої актриси Яхонтової. У серіалі «Кріпосна» 7 серія про неї написали в усіх газетах! Округа говорить тільки про те, що дівчині дісталася левова частка головних ролей у новому театральному сезоні. Вона скоро стане новою примою, змістивши неперевершену Алефтину Канатоходову. Усе це, звичайно, не могло статися без багатого мецената. І тільки Анна Львівна знає, що це за людина.

Кріпосна Кіті знову збирається на зустріч до Олексія Косача. Чи наважиться вона розповісти йому правду про своє походження? Або хоча б назвати ім'я? Дивись онлайн у 7 серії «Кріпосна».

Через заборонене кохання до Косача в улюбленої героїні можуть бути серйозні неприємності. Вона вкотре відлучилася з маєтку без дозволу, і хрещена Анна Червінська майже розкрила її відсутність...

Не пропусти, який наступний хід Гриша зробить у своїх спробах здобути Катерину? І чим йому в цьому допоможе кріпосна Галя? Дивись онлайн драму «Кріпосна» 7 серія від 31.07.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі «Кріпосна» 6 серія – переходь за посиланням і дивись онлайн.