Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Суворий закон і пропозиція
<p>Здається, Катерина Вербицька втратила надію отримати свободу. Так обожнювана дівчиною хрещена не готова дати їй визволенний лист. Однак Гриші Червінському є що запропонувати кріпосній: він переконає батька відпустити Кіті, якщо натомість вона погодиться бути його коханкою!</p> <p>Що зробить Катя в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> 8 серія від 01.08.2019? Вона не знаходить іншої розради, крім Косача, і знову збігає до нього на зустріч. Вона продовжує наражатися на небезпеку: якщо господарі дізнаються про її втечі, героїню можуть відшмагати або що гірше... А Петро Червінський точно не пробачить їй такого зухвальства! Але серцю, палаючому у вогні кохання, немає справи до логіки. Сьогодні Кіті твердо вирішила дотримати дане Олексію слово і розповісти про те, що вона кріпосна. Дивись, як відреагує дворянин? Чи розсердиться хлопець або наважиться боротися за свободу коханої?..</p> <p>Найгірше те, що чутки в Ніжині розповзаються так швидко, не встигнеш і моргнути. Про наївну закоханість Олексія Федоровича в кріпосну дізналася і його мати Софія Станіславівна, і кращий друг Микола Дорошенко, і поважна Лідія Шефер. Павлина передрікає Катерині біду. Що зробить вищий світ у відповідь на такі незвичайні події? Дізнайся у 8 серії «Кріпосна»!</p> <p>Крім скандального роману дворянина і невільної селянки, ніжинській спільноті аристократів є про що поговорити. Червінські і Дорошенко готуються святкувати заручини Наталі та Григорія. Петро Іванович і Олександр Олексійович домовилися про придане та дату весілля. Справа залишилася за малим – його зіграти. Щасливі обидві родини. Тільки Ніколя не радіє за сестру... Він підозрює, що Гриша зовсім не такий чесний, яким хоче себе показати.</p> <p>Дивись онлайн «Кріпосна» 8 серія від 01.08.2019 на сайті Teleportal. Не прогав шанс дізнатися, що зробить Петро Червінський, коли дізнається про роман Каті з Олексієм Косачем? Кого поб'ють біля ганебного стовпа? І хто потайки пише листи Миколі Дорошенко?</p> <p>Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-7">«Кріпосна» 7 серія</a> – переходь за посиланням і дивись онлайн.</p>

Суворий закон і пропозиція

Всі серії | Сезон 1

Суворий закон і пропозиція

Здається, Катерина Вербицька втратила надію отримати свободу. Так обожнювана дівчиною хрещена не готова дати їй визволенний лист. Однак Гриші Червінському є що запропонувати кріпосній: він переконає батька відпустити Кіті, якщо натомість вона погодиться бути його коханкою!

Що зробить Катя в серіалі «Кріпосна» 8 серія від 01.08.2019? Вона не знаходить іншої розради, крім Косача, і знову збігає до нього на зустріч. Вона продовжує наражатися на небезпеку: якщо господарі дізнаються про її втечі, героїню можуть відшмагати або що гірше... А Петро Червінський точно не пробачить їй такого зухвальства! Але серцю, палаючому у вогні кохання, немає справи до логіки. Сьогодні Кіті твердо вирішила дотримати дане Олексію слово і розповісти про те, що вона кріпосна. Дивись, як відреагує дворянин? Чи розсердиться хлопець або наважиться боротися за свободу коханої?..

Найгірше те, що чутки в Ніжині розповзаються так швидко, не встигнеш і моргнути. Про наївну закоханість Олексія Федоровича в кріпосну дізналася і його мати Софія Станіславівна, і кращий друг Микола Дорошенко, і поважна Лідія Шефер. Павлина передрікає Катерині біду. Що зробить вищий світ у відповідь на такі незвичайні події? Дізнайся у 8 серії «Кріпосна»!

Крім скандального роману дворянина і невільної селянки, ніжинській спільноті аристократів є про що поговорити. Червінські і Дорошенко готуються святкувати заручини Наталі та Григорія. Петро Іванович і Олександр Олексійович домовилися про придане та дату весілля. Справа залишилася за малим – його зіграти. Щасливі обидві родини. Тільки Ніколя не радіє за сестру... Він підозрює, що Гриша зовсім не такий чесний, яким хоче себе показати.

Дивись онлайн «Кріпосна» 8 серія від 01.08.2019 на сайті Teleportal. Не прогав шанс дізнатися, що зробить Петро Червінський, коли дізнається про роман Каті з Олексієм Косачем? Кого поб'ють біля ганебного стовпа? І хто потайки пише листи Миколі Дорошенко?

Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі «Кріпосна» 7 серія – переходь за посиланням і дивись онлайн.