Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ціна Катерини Вербицької
<p>Похапцем і під впливом пристрасті Олексій Косач написав розписку, якою зобов'язав себе купити Катерину у Червінського за будь-яку ціну. Але чи міг він уявити, наскільки дорого йому обійдеться свобода кріпосної?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna">«Кріпосна»</a> 9 серія від 05.08.2019 Анна Львівна перебуває в змішаних почуттях. З одного боку, вона хоче Кіті щастя, хоче захистити її. Тому не розуміє, чому Петро Іванович надумав продати кріпосну, а не дати визвільний лист. Невже він зважився плести інтриги? Може, вирішив таким чином провчити її вихованку? Але Червінський чинить лише, як справжній бізнесмен. Він вклав у кріпосну, її утримання й навчання дуже багато грошей, і тепер має намір примножити цей капітал.</p> <p>З іншого боку, Анна Львівна обурена до глибини душі. Як Катя посміла приховувати від неї роман із Косачем? Жінка сприймає мовчання за брехню і звинувачує хрещеницю у кричущій невдячності. У 9 серії «Кріпосна» вона проганяє дівчину з очей. Чим це загрожує головній героїні? Невже вона буде вигнана з панського будинку назад до прислуги?</p> <p>Багата й впливова Лідія Шефер оскаженіла. Коханий Олексій Косач віддав перевагу не їй, а якійсь селянці! Їй успішно вдається приховувати свою лють перед Наталі. Вона просить подругу запросити Кіті на чай, щоб ближче познайомитися з суперницею. У драмі «Кріпосна» 9 серія дивись, як пройде ця зустріч? Чи зможе Шефер нашкодити Катерині?</p> <p>Про неймовірні заручини дворянина та кріпосної говорить вся округа! Селяни тільки дивуються, а деякі навіть заздрять: раніше про таке зухвальство ніхто й подумати не міг. А поміщики зляться і не хочуть розуміти таке безглуздя.</p> <p>Дивись онлайн серіал «Кріпосна» 9 серія від 05.08.2019 разом із Teleportal. Дізнайся найголовніше: яку ціну назвав Петро Червінський за Катерину?</p> <p>Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-1/seriya-8">«Кріпосна» 8 серія</a> – переходь за посиланням і дивись онлайн.</p>

Ціна Катерини Вербицької

Всі серії | Сезон 1

Ціна Катерини Вербицької

Похапцем і під впливом пристрасті Олексій Косач написав розписку, якою зобов'язав себе купити Катерину у Червінського за будь-яку ціну. Але чи міг він уявити, наскільки дорого йому обійдеться свобода кріпосної?

У серіалі «Кріпосна» 9 серія від 05.08.2019 Анна Львівна перебуває в змішаних почуттях. З одного боку, вона хоче Кіті щастя, хоче захистити її. Тому не розуміє, чому Петро Іванович надумав продати кріпосну, а не дати визвільний лист. Невже він зважився плести інтриги? Може, вирішив таким чином провчити її вихованку? Але Червінський чинить лише, як справжній бізнесмен. Він вклав у кріпосну, її утримання й навчання дуже багато грошей, і тепер має намір примножити цей капітал.

З іншого боку, Анна Львівна обурена до глибини душі. Як Катя посміла приховувати від неї роман із Косачем? Жінка сприймає мовчання за брехню і звинувачує хрещеницю у кричущій невдячності. У 9 серії «Кріпосна» вона проганяє дівчину з очей. Чим це загрожує головній героїні? Невже вона буде вигнана з панського будинку назад до прислуги?

Багата й впливова Лідія Шефер оскаженіла. Коханий Олексій Косач віддав перевагу не їй, а якійсь селянці! Їй успішно вдається приховувати свою лють перед Наталі. Вона просить подругу запросити Кіті на чай, щоб ближче познайомитися з суперницею. У драмі «Кріпосна» 9 серія дивись, як пройде ця зустріч? Чи зможе Шефер нашкодити Катерині?

Про неймовірні заручини дворянина та кріпосної говорить вся округа! Селяни тільки дивуються, а деякі навіть заздрять: раніше про таке зухвальство ніхто й подумати не міг. А поміщики зляться і не хочуть розуміти таке безглуздя.

Дивись онлайн серіал «Кріпосна» 9 серія від 05.08.2019 разом із Teleportal. Дізнайся найголовніше: яку ціну назвав Петро Червінський за Катерину?

Пропустив попередню серію? Поспішай дізнатися, що трапилося з героями в серіалі «Кріпосна» 8 серія – переходь за посиланням і дивись онлайн.