Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Коли 2 сезон серіалу Кріпосна?
<p>Уже цієї осені, 2 вересня 2019, найулюбленіша костюмована драма глядачів «Кріпосна» 2 сезон повернеться на телеекрани! Катерина Вербицька, зломлена болючою втратою коханого та хресної, потрапила до рук Лідії Шефер. Дворянка, збожеволіла від горя, звинувачує у всьому кріпосну й хоче виплеснути на неї весь свій гнів! У будинку Шефер Катерину знову чекають жорстокі випробування... Чи вдасться дівчині вижити? І чи переможе безжалісність світло та любов? Дивись у серіалі «Кріпосна» 2 сезон, коли настане осінь.</p><p>Анонс 2 сезону «Кріпосної» дасть тобі можливість заглянути в майбутнє Катерини Вербицької. Прямо зараз дізнайся, хто зголоситься допомагати бідній дівчині. Чи буде в неї другий шанс на щастя? Стеж за новинами наймасштабнішої костюмованої драми СТБ «Кріпосна» 2 сезон. Дата виходу нових серій уже відома - залишилося почекати до 2 вересня!</p>

Коли 2 сезон серіалу Кріпосна?

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Коли 2 сезон серіалу Кріпосна?

Уже цієї осені, 2 вересня 2019, найулюбленіша костюмована драма глядачів «Кріпосна» 2 сезон повернеться на телеекрани! Катерина Вербицька, зломлена болючою втратою коханого та хресної, потрапила до рук Лідії Шефер. Дворянка, збожеволіла від горя, звинувачує у всьому кріпосну й хоче виплеснути на неї весь свій гнів! У будинку Шефер Катерину знову чекають жорстокі випробування... Чи вдасться дівчині вижити? І чи переможе безжалісність світло та любов? Дивись у серіалі «Кріпосна» 2 сезон, коли настане осінь.

Анонс 2 сезону «Кріпосної» дасть тобі можливість заглянути в майбутнє Катерини Вербицької. Прямо зараз дізнайся, хто зголоситься допомагати бідній дівчині. Чи буде в неї другий шанс на щастя? Стеж за новинами наймасштабнішої костюмованої драми СТБ «Кріпосна» 2 сезон. Дата виходу нових серій уже відома - залишилося почекати до 2 вересня!