Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лідія Шефер – нова жорстока хазяйка кріпосної Кіті
<p style="text-align: justify;">Уже 02.09.2019 дивіться довгоочікувану прем'єру серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 1 серія! Костюмована мелодрама СТБ знову занурить нас у світ розкішного життя великих землевласників 19 століття. Чиї кріпосні їдять порожню юшку, займаються важкою фізичною працею, терплять наругу та катування і прирівняні до статусу речей, а зовсім не людей.</p><p style="text-align: justify;">Героїня Катя Вербицька в 1 серії фільму «Кріпосна» 2 опинилася в будинку шляхетної Лідії Шефер. Її нова багата хазяйка заплатила дуже щедру суму поміщику Червінському не для того, щоб отримати талановиту слугу, здатну зіграти на фортепіано або читати їй книжки. Ліді одержима жагою помсти, вона хоче мучити Катю і карати дівчину за те, що саме їй віддав перевагу Олексій Косач і саме їй подарував свою любов. Бідній Катерині доведеться терпіти небувалу жорстокість леді Шефер у серіалі «Кріпосна» 2 сезон! Дивись онлайн, як далеко зайде Лідія, щоб помститися? Невже, вдосталь насолодившись, вона продасть Кіті в бордель?</p><p style="text-align: justify;">Не дивлячись на те, що смерть Анни Львівни й скандал із кріпосною залишився для Червінських позаду, у сім'ї досі немає спокою. Наталі Дорошенко виявилася одруженою з грубим і корисливим Гришою, якому не так цікава дружина, як її гроші. Їхнє сімейне життя затьмарює тінь Катерини Вербицької: після її продажу в головній мелодрамі року «Кріпосна» 2 сезон 1 серія молодший Червінський оскаженів! Як складеться доля доброї Наталі? І чи насмілиться Григорій повернути селянку собі?</p><p style="text-align: justify;">Дивись фільм «Кріпосна» - продовження фатальної історії немислимого кохання між невільною і дворянином, яка потрясла всю Україну! 1 серія 2 сезону серіалу «Кріпосна» СТБ чекатиме тебе на Телепорталі вже 02.09.2019 відразу після телеефіру.</p>

Лідія Шефер – нова жорстока хазяйка кріпосної Кіті

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Лідія Шефер – нова жорстока хазяйка кріпосної Кіті

Уже 02.09.2019 дивіться довгоочікувану прем'єру серіалу «Кріпосна» 2 сезон 1 серія! Костюмована мелодрама СТБ знову занурить нас у світ розкішного життя великих землевласників 19 століття. Чиї кріпосні їдять порожню юшку, займаються важкою фізичною працею, терплять наругу та катування і прирівняні до статусу речей, а зовсім не людей.

Героїня Катя Вербицька в 1 серії фільму «Кріпосна» 2 опинилася в будинку шляхетної Лідії Шефер. Її нова багата хазяйка заплатила дуже щедру суму поміщику Червінському не для того, щоб отримати талановиту слугу, здатну зіграти на фортепіано або читати їй книжки. Ліді одержима жагою помсти, вона хоче мучити Катю і карати дівчину за те, що саме їй віддав перевагу Олексій Косач і саме їй подарував свою любов. Бідній Катерині доведеться терпіти небувалу жорстокість леді Шефер у серіалі «Кріпосна» 2 сезон! Дивись онлайн, як далеко зайде Лідія, щоб помститися? Невже, вдосталь насолодившись, вона продасть Кіті в бордель?

Не дивлячись на те, що смерть Анни Львівни й скандал із кріпосною залишився для Червінських позаду, у сім'ї досі немає спокою. Наталі Дорошенко виявилася одруженою з грубим і корисливим Гришою, якому не так цікава дружина, як її гроші. Їхнє сімейне життя затьмарює тінь Катерини Вербицької: після її продажу в головній мелодрамі року «Кріпосна» 2 сезон 1 серія молодший Червінський оскаженів! Як складеться доля доброї Наталі? І чи насмілиться Григорій повернути селянку собі?

Дивись фільм «Кріпосна» - продовження фатальної історії немислимого кохання між невільною і дворянином, яка потрясла всю Україну! 1 серія 2 сезону серіалу «Кріпосна» СТБ чекатиме тебе на Телепорталі вже 02.09.2019 відразу після телеефіру.