Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ще одна спроба втекти з борделю
<p style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 11 серія від 10.09.2019 за піймання Каті призначено величезну суму – 5000 рублів! Григорій Петрович одержимий думкою повернути дівчину. Опіум поступово позбавляє його розуму.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Червінський не в силах відмовитися від згубної звички</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Григорій Петрович потайки від дружини курив опіум, хоча й почав приймати морфін. Наталі дізналася про це і спалила всі люльки. Розлючений чоловік погнався за дружиною і зіштовхнув її зі сходів. Чи вижила жінка після падіння? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 11 серія.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Галя прийшла до Якова з проханням</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Кріпосна зрозуміла, що Панас їй дорожчий за волю. Вона благає Яшку не віддавати її чоловіка в рекрути. Керуючий погодився подумати над цим, якщо Галя зробить йому відповідну послугу... Дівчина втішає себе тим, що це в останній раз. Але чи не пошкодує вона про те, що знову зв'язалася з негідником і насильником?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 11 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Катя задумала втечу</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина зрозуміла: вона краще помре, ніж буде працювати в борделі. А в мадам Макарової вже уривається терпець... Вона пообіцяла «маленьку Кіті» багатому клієнту і тепер має намір віддати товар у найкращому вигляді. Любов Василівна замовила для Каті плаття за ескізом голландця. Тепер у дівчини є всього три дні, щоб знайти вихід.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Одна з повій запропонувала Каті свою допомогу. Потрібно просто викрасти листа з рекомендацією в мадам Макарової! Настя і її син Міша придумали цілий план, щоб визволити Катю. Чи вийшло в неї зникнути непоміченою? І куди вона може податися, якщо по всьому місту продаються газети з її портретом і обіцянкою грошової винагороди?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 11 серія від 10.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» – дізнайтеся продовження історії Катерини Вербицької!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-10">«Кріпосна» 2 сезон 10 серія</a>.</span></p>

Ще одна спроба втекти з борделю

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Ще одна спроба втекти з борделю

У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 11 серія від 10.09.2019 за піймання Каті призначено величезну суму – 5000 рублів! Григорій Петрович одержимий думкою повернути дівчину. Опіум поступово позбавляє його розуму.

 

Червінський не в силах відмовитися від згубної звички

Григорій Петрович потайки від дружини курив опіум, хоча й почав приймати морфін. Наталі дізналася про це і спалила всі люльки. Розлючений чоловік погнався за дружиною і зіштовхнув її зі сходів. Чи вижила жінка після падіння? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 11 серія.

 

Галя прийшла до Якова з проханням

Кріпосна зрозуміла, що Панас їй дорожчий за волю. Вона благає Яшку не віддавати її чоловіка в рекрути. Керуючий погодився подумати над цим, якщо Галя зробить йому відповідну послугу... Дівчина втішає себе тим, що це в останній раз. Але чи не пошкодує вона про те, що знову зв'язалася з негідником і насильником?

 

У 11 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Катя задумала втечу

Дівчина зрозуміла: вона краще помре, ніж буде працювати в борделі. А в мадам Макарової вже уривається терпець... Вона пообіцяла «маленьку Кіті» багатому клієнту і тепер має намір віддати товар у найкращому вигляді. Любов Василівна замовила для Каті плаття за ескізом голландця. Тепер у дівчини є всього три дні, щоб знайти вихід.

Одна з повій запропонувала Каті свою допомогу. Потрібно просто викрасти листа з рекомендацією в мадам Макарової! Настя і її син Міша придумали цілий план, щоб визволити Катю. Чи вийшло в неї зникнути непоміченою? І куди вона може податися, якщо по всьому місту продаються газети з її портретом і обіцянкою грошової винагороди?

Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 11 серія від 10.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» – дізнайтеся продовження історії Катерини Вербицької!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 10 серія.