Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Боротьба за життя Наталі
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя опинилася у скрутному становищі в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 12 серія від 10.09.2019. Дівчину зачинили в кімнаті. Їй нікуди бігти: мадам Макарова поставила біля дверей охорону. Катю переодягли в пишну сукню і залишили чекати.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Голландець надіслав Любові Василівні гарно вбрану ляльку. У нього дуже специфічні запити: він хоче, щоб дівчина була схожа на дитину, гралася і ластилася. Навіть у досвідченої мадам Макарової подих перехоплює від таких забаганок... І все ж вона не збирається відступати. Клієнт заплатив гроші, значить повинен отримати товар. І неважливо, що тепер буде з бідною Кіті. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон, чим закінчиться зустріч дівчини з дивним голландцем.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>«По-іншому бабі не вижити», – міркує Любов Василівна, відправляючи дівчину в ліжко до іноземця. І вона щиро впевнена у своїй правоті.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Наталі у важкому стані після падіння зі сходів</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вона не їла і не спала, відмовилася бачити чоловіка. А потім у жінки почалася сильна кровотеча. Григорій Петрович відразу ж відправив за лікарем. Прогнози лікаря невтішні... Чи вийшло врятувати первістка Червінських? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 12 серія.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Щастя Галі було недовгим</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чутка про те, що вона зрадила Панасу відразу ж після весілля, швидко розлетілася по Червінці. Дізнався про те, що трапилося, і сам Панас. Це був удар просто у серце – Галя ж клялася, що любить! У мелодрамі «Кріпосна» 2019 усе таємне стає явним. Дівчина переконувала себе, що зробила все правильно: адже вона намагалася врятувати коханого від служби. Але Яшка затаїв образу. Він вирішив позбутися Панаса за будь-яку ціну.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 12 серії герої серіалу «Кріпосна» ведуть боротьбу не на життя, а на смерть. Лікар намагається врятувати життя Наталі та її дитини, Катя бореться за свою честь, а Галя – за довгоочікуване щастя... Чи буде ця боротьба успішною?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 12 серія від 10.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» прямо зараз!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-11">«Кріпосна» 2 сезон 11 серія</a>.</span></p>

Боротьба за життя Наталі

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Боротьба за життя Наталі


Катя опинилася у скрутному становищі в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 12 серія від 10.09.2019. Дівчину зачинили в кімнаті. Їй нікуди бігти: мадам Макарова поставила біля дверей охорону. Катю переодягли в пишну сукню і залишили чекати.

Голландець надіслав Любові Василівні гарно вбрану ляльку. У нього дуже специфічні запити: він хоче, щоб дівчина була схожа на дитину, гралася і ластилася. Навіть у досвідченої мадам Макарової подих перехоплює від таких забаганок... І все ж вона не збирається відступати. Клієнт заплатив гроші, значить повинен отримати товар. І неважливо, що тепер буде з бідною Кіті. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон, чим закінчиться зустріч дівчини з дивним голландцем.

«По-іншому бабі не вижити», – міркує Любов Василівна, відправляючи дівчину в ліжко до іноземця. І вона щиро впевнена у своїй правоті.

 

Наталі у важкому стані після падіння зі сходів

Вона не їла і не спала, відмовилася бачити чоловіка. А потім у жінки почалася сильна кровотеча. Григорій Петрович відразу ж відправив за лікарем. Прогнози лікаря невтішні... Чи вийшло врятувати первістка Червінських? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 12 серія.

 

Щастя Галі було недовгим

Чутка про те, що вона зрадила Панасу відразу ж після весілля, швидко розлетілася по Червінці. Дізнався про те, що трапилося, і сам Панас. Це був удар просто у серце – Галя ж клялася, що любить! У мелодрамі «Кріпосна» 2019 усе таємне стає явним. Дівчина переконувала себе, що зробила все правильно: адже вона намагалася врятувати коханого від служби. Але Яшка затаїв образу. Він вирішив позбутися Панаса за будь-яку ціну.

У 12 серії герої серіалу «Кріпосна» ведуть боротьбу не на життя, а на смерть. Лікар намагається врятувати життя Наталі та її дитини, Катя бореться за свою честь, а Галя – за довгоочікуване щастя... Чи буде ця боротьба успішною?

Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 12 серія від 10.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» прямо зараз!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 11 серія.