Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катя вирушає в дім віцегубернатора
<p><span>У костюмованій драмі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 13 серія від 11.09.2019, завдяки доброті Андрія Жадана, Каті вдалося уникнути брудних рук голландця. Чоловік не зміг байдуже дивитися на страждання дівчини. Колишній кріпак не з чуток знає, як це, коли тебе вважають річчю, а не живою людиною. Саме тому він заплатив Любові Василівні за свободу Каті.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Андрій Андрійович хороша людина, і він ніколи не став би претендувати на «особливу подяку» врятованої дівчини. Але перелякана до смерті Катя вирішила не випробовувати долю. Як тільки їй дозволили піти з борделя, вона втекла геть, не сказавши прощавай. Чи зустріне Андрій Жадан її ще раз? Дивіться в продовженні серіалу «Кріпосна» 2 сезон онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Катерина вирішила йти прямо в будинок до віцегубернатора</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Потрапити на прийом до Коренєвих виявилося не так просто. Сам віцегубернатор поїхав до іншого міста, у будинку залишилася тільки його дружина. У Каті для Олени Олександрівни є лист від Миколи Дорошенка... Тільки треба переконати служників передати його господині. Чи змогла Катерина отримати посаду гувернантки в Коренєвих? Дізнайтеся просто зараз у 13 серії «Кріпосна» -2.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У будинку Червінських ще одна смерть, горе і безумство</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наталі досі не може прийти в себе після втрати дитини. Григорій Петрович заливає біль алкоголем. У Червінку приїжджає Олександр Дорошенко. Він дізнався, що зять пообіцяв п'ять тисяч рублів за упіймання кріпосної. Що буде, якщо Наталі дізнається про це?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Галя в 13 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» спробувала врятувати Панаса від рекрутчини</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина готова пожертвувати всім своїм посагом, щоб повернути чоловіка додому. Грошей не вистачає... Галя вирішила вимагати від Якова плату за свою працю. Вона тепер вільна – отже має право.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи вийшло в дівчини врятувати коханого? Дивіться онлайн у серіалі «Кріпосна» 2 сезон 13 серія від 11.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-12">«Кріпосна» 2 сезон 12 серія</a>.</span></p>

Катя вирушає в дім віцегубернатора

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Катя вирушає в дім віцегубернатора

У костюмованій драмі «Кріпосна» 2 сезон 13 серія від 11.09.2019, завдяки доброті Андрія Жадана, Каті вдалося уникнути брудних рук голландця. Чоловік не зміг байдуже дивитися на страждання дівчини. Колишній кріпак не з чуток знає, як це, коли тебе вважають річчю, а не живою людиною. Саме тому він заплатив Любові Василівні за свободу Каті.

Андрій Андрійович хороша людина, і він ніколи не став би претендувати на «особливу подяку» врятованої дівчини. Але перелякана до смерті Катя вирішила не випробовувати долю. Як тільки їй дозволили піти з борделя, вона втекла геть, не сказавши прощавай. Чи зустріне Андрій Жадан її ще раз? Дивіться в продовженні серіалу «Кріпосна» 2 сезон онлайн.

 

Катерина вирішила йти прямо в будинок до віцегубернатора

Потрапити на прийом до Коренєвих виявилося не так просто. Сам віцегубернатор поїхав до іншого міста, у будинку залишилася тільки його дружина. У Каті для Олени Олександрівни є лист від Миколи Дорошенка... Тільки треба переконати служників передати його господині. Чи змогла Катерина отримати посаду гувернантки в Коренєвих? Дізнайтеся просто зараз у 13 серії «Кріпосна» -2.

 

У будинку Червінських ще одна смерть, горе і безумство

Наталі досі не може прийти в себе після втрати дитини. Григорій Петрович заливає біль алкоголем. У Червінку приїжджає Олександр Дорошенко. Він дізнався, що зять пообіцяв п'ять тисяч рублів за упіймання кріпосної. Що буде, якщо Наталі дізнається про це?

 

Галя в 13 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» спробувала врятувати Панаса від рекрутчини

Дівчина готова пожертвувати всім своїм посагом, щоб повернути чоловіка додому. Грошей не вистачає... Галя вирішила вимагати від Якова плату за свою працю. Вона тепер вільна – отже має право.

Чи вийшло в дівчини врятувати коханого? Дивіться онлайн у серіалі «Кріпосна» 2 сезон 13 серія від 11.09.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 12 серія.