Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Микола і Олена: історія забороненого кохання
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 15 серія від 12.09.2019 Григорій Петрович, як і раніше, не припиняє пошуки Катерини. Шахраї засипають його листами: по всій країні знаходяться люди, які ніби бачили дівчину. Вони просять то завдаток, то грошей на дорогу. Червінський розуміє, що його намагаються обдурити. Але що, якщо один із цих листів дійсно направить його на вірний слід?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Микола Дорошенко все ж прийняв запрошення на вечерю до Коренєвих</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Весь вечір він намагався привернути увагу Олени Олександрівни. Чоловік зрозумів, що не в змозі протистояти пристрасті. У 15 серії «Кріпосна» стара любов спалахнула з новою силою.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя випадково стала свідком розмови між закоханими. Вона пообіцяла Олені Олександрівні нікому не відкривати її таємницю. Пані Коренєва не втрималася і розповіла Кіті історію свого нещасного кохання.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 15 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Катя знову зустрілася з Андрієм Жаданом</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Колишній кріпак теж був запрошений на вечерю до Коренєвих. Як же він здивувався, коли разом із маленьким Володимиром у вітальню ввійшла та сама дівчина, яку він визволив з борделю! Він аж ніяк не зрадів, побачивши знайоме обличчя. Ба більше, він вимагав, щоб Катя негайно покинула дім Коренєвих. Чому він так негативно зреагував на появу дівчини? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 15 серія.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Яків так залякав селян, що ніхто не бере Галку на роботу</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина в розпачі. Їй скоро народжувати, на дворі вже зима, а роботи все немає. Павлина за можливості допомагає Галі, але Яшка і тут ставить палиці в колеса. Він раз по раз знаходить слабкі місця тих, хто вирішив простягнути руку допомоги його колишній коханці.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможе дівчина пережити зиму, викупити чоловіка і благополучно розродитися? Чи піде Катя від Коренєвих? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 15 серія від 12.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-14">«Кріпосна» 2 сезон 14 серія</a>.</span></p>

Микола і Олена: історія забороненого кохання

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Микола і Олена: історія забороненого кохання


У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 15 серія від 12.09.2019 Григорій Петрович, як і раніше, не припиняє пошуки Катерини. Шахраї засипають його листами: по всій країні знаходяться люди, які ніби бачили дівчину. Вони просять то завдаток, то грошей на дорогу. Червінський розуміє, що його намагаються обдурити. Але що, якщо один із цих листів дійсно направить його на вірний слід?

 

Микола Дорошенко все ж прийняв запрошення на вечерю до Коренєвих

Весь вечір він намагався привернути увагу Олени Олександрівни. Чоловік зрозумів, що не в змозі протистояти пристрасті. У 15 серії «Кріпосна» стара любов спалахнула з новою силою.

Катя випадково стала свідком розмови між закоханими. Вона пообіцяла Олені Олександрівні нікому не відкривати її таємницю. Пані Коренєва не втрималася і розповіла Кіті історію свого нещасного кохання.

 

У 15 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Катя знову зустрілася з Андрієм Жаданом

Колишній кріпак теж був запрошений на вечерю до Коренєвих. Як же він здивувався, коли разом із маленьким Володимиром у вітальню ввійшла та сама дівчина, яку він визволив з борделю! Він аж ніяк не зрадів, побачивши знайоме обличчя. Ба більше, він вимагав, щоб Катя негайно покинула дім Коренєвих. Чому він так негативно зреагував на появу дівчини? Дізнайтеся в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 15 серія.

 

Яків так залякав селян, що ніхто не бере Галку на роботу

Дівчина в розпачі. Їй скоро народжувати, на дворі вже зима, а роботи все немає. Павлина за можливості допомагає Галі, але Яшка і тут ставить палиці в колеса. Він раз по раз знаходить слабкі місця тих, хто вирішив простягнути руку допомоги його колишній коханці.

Чи зможе дівчина пережити зиму, викупити чоловіка і благополучно розродитися? Чи піде Катя від Коренєвих? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 15 серія від 12.09.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 14 серія.