Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Галя знову залишилася без роботи і даху над головою
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 17 серія від 16.09.2019, як Каті знову довелося тікати!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Григорій Червінський все-таки побачив втікачку на балу</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Відразу ж після цього чоловік знепритомнів. Олена Олександрівна спробувала переконати гостя в тому, що прекрасна дівчина в небесно-блакитній сукні просто привиділася йому від жару. Григорій Петрович і сам не впевнений, чи була Катя наяву,  чи йому просто примарилося. Але він однаково спробує її знайти.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Микола Дорошенко і Олена Олександрівна допомогли організувати втечу Катерини</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки господиня дому відволікала Григорія Червінського, Ніколя зробив усе, щоб Вербицька без проблем покинула маєток Коренєвих. У 17 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Дорошенко попросив допомоги у свого старого друга – Андрія Жадана. Він не знав, що Катя вже стикалася з колишнім кріпаком, і вони не порозумілися... Проте Андрій Андрійович просто не міг відмовити Миколі. Він погодився заховати Катю у себе вдома. Чи вийшло у Вербицької і Жадана помиритися? Дізнайтеся в продовженні 2 сезону серіалу «Кріпосна».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ігор Решетніков почав одужувати</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Почувши цю новину, Микола кинув усі справи. Він має намір відновити репутацію покійного Олексія Косача. Для цього Решетніков потрібен йому живим. Ігор – єдиний, хто знає правду про Григорія Червінського. Але як змусити його говорити? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 17 серія, чи вдасться Ніколя вивести Григорія Петровича на чисту воду.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Доля не дає Галі розслабитися</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тільки-но дівчина зраділа, що в неї почало налагоджуватися життя, як біда знову прийшла на поріг. Ми вже знаємо, як звуть цю біду – Яків. Чоловік дізнався, що хтось насмів не послухатися його наказу і дав Галі роботу. Так він цього не залишить...</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що трапилося з бідною Галею після того, як її вигнали? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 17 серія від 16.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-16">«Кріпосна» 2 сезон 16 серія</a>.</span></p>

Галя знову залишилася без роботи і даху над головою

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Галя знову залишилася без роботи і даху над головою


Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 17 серія від 16.09.2019, як Каті знову довелося тікати!

 

Григорій Червінський все-таки побачив втікачку на балу

Відразу ж після цього чоловік знепритомнів. Олена Олександрівна спробувала переконати гостя в тому, що прекрасна дівчина в небесно-блакитній сукні просто привиділася йому від жару. Григорій Петрович і сам не впевнений, чи була Катя наяву,  чи йому просто примарилося. Але він однаково спробує її знайти.

 

Микола Дорошенко і Олена Олександрівна допомогли організувати втечу Катерини

Поки господиня дому відволікала Григорія Червінського, Ніколя зробив усе, щоб Вербицька без проблем покинула маєток Коренєвих. У 17 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Дорошенко попросив допомоги у свого старого друга – Андрія Жадана. Він не знав, що Катя вже стикалася з колишнім кріпаком, і вони не порозумілися... Проте Андрій Андрійович просто не міг відмовити Миколі. Він погодився заховати Катю у себе вдома. Чи вийшло у Вербицької і Жадана помиритися? Дізнайтеся в продовженні 2 сезону серіалу «Кріпосна».

 

Ігор Решетніков почав одужувати

Почувши цю новину, Микола кинув усі справи. Він має намір відновити репутацію покійного Олексія Косача. Для цього Решетніков потрібен йому живим. Ігор – єдиний, хто знає правду про Григорія Червінського. Але як змусити його говорити? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 17 серія, чи вдасться Ніколя вивести Григорія Петровича на чисту воду.

 

Доля не дає Галі розслабитися

Тільки-но дівчина зраділа, що в неї почало налагоджуватися життя, як біда знову прийшла на поріг. Ми вже знаємо, як звуть цю біду – Яків. Чоловік дізнався, що хтось насмів не послухатися його наказу і дав Галі роботу. Так він цього не залишить...

Що трапилося з бідною Галею після того, як її вигнали? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 17 серія від 16.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 16 серія.