Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катерина знову стала суперницею дворянці
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 19 серія від 17.09.2019 герої піддаються пристрастям і спокусам. Хтось втрачає голову від кохання, а хтось шукає йому заміну в наркотиках, релігії, насолоді владою...</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Григорій Червінський змінив одну згубну звичку на іншу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пан віддав свою долю в руки Луки Митрофановича і його послідовників. Вони роблять дивні ритуали, які називають радінням. Григорій Петрович вважає, старий, який називає себе Кормчим, позбавив його гріхів. Лука Митрофанович каже, що в Червінському ще багато скверни, яку треба відмолювати. Під цим приводом він і його помічники оселилися в домівці Григорія Петровича. Вони проводять ритуали та встановлюють свої порядки. Червінський тепер дотримується посту і проганяє служниць жіночої статі геть. Під впливом Луки він навіть звільняє Якова... Як далеко заведе нове захоплення пана? Дивіться в продовженні серіалу «Кріпосна» 2 сезон онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Яшка теж звернувся до надприродних сил</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Керуючий пішов до бабки, щоб нарешті дізнатися, яка напасть його переслідує. Чому чорніє молоко, чому під порогом з'являються дохлі миші? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 19 серія, як план Галі нарешті втілиться.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Ольга Платонівна дізналася про таємницю Каті</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Вона пообіцяла Андрію Жадану зберегти інформацію про його гостю в секреті. Але насправді жінка почала продумувати новий план. Кіті встала на шляху Ольги Платонівни – отже її потрібно позбутися. Ольга готова дістати пана Жадана за будь-яку ціну. Навіть якщо доведеться перейти всі межі пристойності.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Катерина плекає свої мрії, ні про що не підозрюючи</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Її документи майже готові, отже дівчина скоро зможе виїхати до Варшави. А поки вона розуміє, що поступово закохується в Андрія Андрійовича. Чи захоче він її відпустити? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 19 серія від 17.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-18">«Кріпосна» 2 сезон 18 серія</a>.</span></p>

Катерина знову стала суперницею дворянці

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Катерина знову стала суперницею дворянці

У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 19 серія від 17.09.2019 герої піддаються пристрастям і спокусам. Хтось втрачає голову від кохання, а хтось шукає йому заміну в наркотиках, релігії, насолоді владою...

 

Григорій Червінський змінив одну згубну звичку на іншу

Пан віддав свою долю в руки Луки Митрофановича і його послідовників. Вони роблять дивні ритуали, які називають радінням. Григорій Петрович вважає, старий, який називає себе Кормчим, позбавив його гріхів. Лука Митрофанович каже, що в Червінському ще багато скверни, яку треба відмолювати. Під цим приводом він і його помічники оселилися в домівці Григорія Петровича. Вони проводять ритуали та встановлюють свої порядки. Червінський тепер дотримується посту і проганяє служниць жіночої статі геть. Під впливом Луки він навіть звільняє Якова... Як далеко заведе нове захоплення пана? Дивіться в продовженні серіалу «Кріпосна» 2 сезон онлайн.

 

Яшка теж звернувся до надприродних сил

Керуючий пішов до бабки, щоб нарешті дізнатися, яка напасть його переслідує. Чому чорніє молоко, чому під порогом з'являються дохлі миші? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 19 серія, як план Галі нарешті втілиться.

 

Ольга Платонівна дізналася про таємницю Каті

Вона пообіцяла Андрію Жадану зберегти інформацію про його гостю в секреті. Але насправді жінка почала продумувати новий план. Кіті встала на шляху Ольги Платонівни – отже її потрібно позбутися. Ольга готова дістати пана Жадана за будь-яку ціну. Навіть якщо доведеться перейти всі межі пристойності.

 

Катерина плекає свої мрії, ні про що не підозрюючи

Її документи майже готові, отже дівчина скоро зможе виїхати до Варшави. А поки вона розуміє, що поступово закохується в Андрія Андрійовича. Чи захоче він її відпустити? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 19 серія від 17.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 18 серія.