Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дожити до ранку: Катерина побита до напівсмерті
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться мелодраму <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 2 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»! Не пропустіть продовження історії Катерини Вербицької.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Мало було бідної Кіті катувань і важкої роботи! У нападі люті Лідія Шефер побила дівчину до напівсмерті. Решта кріпосних бояться, що слабенька Катя не доживе до ранку. Чи вдасться її врятувати?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Свіжі новини надходять з Червинки</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 2 сезоні серіалу «Кріпосна» Наталі намагається врятувати чоловіка від опіумної залежності. Вона спробувала вмовити Гришу перейти на новий препарат – морфій. Аптекарю вдалося переконати Наталю в безпечності цих ліків. Справа за малим – умовити Григорія Петровича відмовитися від старого наркотику.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Але що зі здоров'ям самої Наталі? Одного прекрасного ранку вона втратила свідомість на рівному місці. Перелякана Орися послала по лікаря. Дізнайтеся у 2 серії фільму «Кріпосна», що сталося з Наталею Дорошенко.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Петро Червінський досі не помирився з сином. Лариса переживає через те, що зруйнувала сім'ю, але Петро Іванович не хоче її слухати. Піддавшись раптовому пориву, він запропонував коханці виїхати в Париж. Вона не вірить, що Червінський кине заради неї все – будинок, землі, завод, адже це величезні статки! Стримає пан своє слово?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Після смерті Олексія родина Косачів переживає важкі часи</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Матушка покійного Олексія знову не може звести кінці з кінцями. Вона залишилася одна, з двома дітьми і горою боргів. У 2 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Лідія Шефер знову простягає руку допомоги Софії Станіславівні. Вона пообіцяла не тільки дати грошей, але і зробити щедрий подарунок для невтішної матері. Але чи може хоч щось вилікувати ту рану, яку залишила в Софії Станіславівні смерть улюбленого сина?..</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дізнайтеся, чи вдалося вижити Катерині Вербицькій та що сталося з Наталі – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 2 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-1">«Кріпосна» 2 сезон 1 серія</a>.</span></p>

Дожити до ранку: Катерина побита до напівсмерті

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Дожити до ранку: Катерина побита до напівсмерті


Дивіться мелодраму «Кріпосна» 2 сезон 2 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»! Не пропустіть продовження історії Катерини Вербицької.

Мало було бідної Кіті катувань і важкої роботи! У нападі люті Лідія Шефер побила дівчину до напівсмерті. Решта кріпосних бояться, що слабенька Катя не доживе до ранку. Чи вдасться її врятувати?

 

Свіжі новини надходять з Червинки

У 2 сезоні серіалу «Кріпосна» Наталі намагається врятувати чоловіка від опіумної залежності. Вона спробувала вмовити Гришу перейти на новий препарат – морфій. Аптекарю вдалося переконати Наталю в безпечності цих ліків. Справа за малим – умовити Григорія Петровича відмовитися від старого наркотику.

Але що зі здоров'ям самої Наталі? Одного прекрасного ранку вона втратила свідомість на рівному місці. Перелякана Орися послала по лікаря. Дізнайтеся у 2 серії фільму «Кріпосна», що сталося з Наталею Дорошенко.

Петро Червінський досі не помирився з сином. Лариса переживає через те, що зруйнувала сім'ю, але Петро Іванович не хоче її слухати. Піддавшись раптовому пориву, він запропонував коханці виїхати в Париж. Вона не вірить, що Червінський кине заради неї все – будинок, землі, завод, адже це величезні статки! Стримає пан своє слово?

 

Після смерті Олексія родина Косачів переживає важкі часи

Матушка покійного Олексія знову не може звести кінці з кінцями. Вона залишилася одна, з двома дітьми і горою боргів. У 2 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Лідія Шефер знову простягає руку допомоги Софії Станіславівні. Вона пообіцяла не тільки дати грошей, але і зробити щедрий подарунок для невтішної матері. Але чи може хоч щось вилікувати ту рану, яку залишила в Софії Станіславівні смерть улюбленого сина?..

Дізнайтеся, чи вдалося вижити Катерині Вербицькій та що сталося з Наталі – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 2 серія від 02.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 1 серія.