Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Заручини Андрія Жадана і викрадення Каті
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 20 серія від 17.09.2019 Ольга Платонівна активно готується до весілля. Вона призначила зустріч із модисткою, підготувала все для урочистого вечора з нагоди заручин. Жінка радіє: усе склалося саме так, як вона цього хотіла. Ольга Родзевич керується старою мудрістю «притерпиться, то й пригорнеться». Але що про це думає її суджений?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 20 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Андрій Жадан пішов у запій</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Він сховався в борделі мадам Макарової і не виходить звідти три дні. Він не хоче одружуватися з тою, кого не любить. Глибоко в душі Андрій розуміє – він кохає Катю. Але підступна Ольга загнала його в глухий кут. Якщо Жадан не одружиться, честь жінки буде заплямована. Він надто справедлива людина, щоб дозволити цьому статися. З важким серцем Андрій Андрійович змусить себе прийти на власні заручини. А Катя прийме складне рішення: поїхати, піти вчитися на лікаря і більше ніколи не бачитися з Андрієм.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У домі пана Дорошенка свято: діти повернулися додому</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ніби змовившись, Наталі та Микола приїхали до Ніжина. Однак брат із сестрою трохи розминулися. Наталія Олександрівна не встигла приїхати і поцілувати батька, як відразу ж поїхала до Червінки! Жінка знайшла в собі сили пробачити непутящого чоловіка.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 20 серії 2 сезона мелодрами «Кріпосна» Наталі не впізнала маєтка чоловіка</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У домі всім заправляє похмурий Лука Митрофанович, а Григорій не виходить із кімнати та постійно молиться. Поміщику дійсно є чого боятися. Микола Дорошенко майже дістався до таємниці смерті Олексія Косача.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Невже Наталі вдруге припуститься помилки й довіриться вбивці? Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 20 серія від 17.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-19">«Кріпосна» 2 сезон 19 серія</a>.</span></p>

Заручини Андрія Жадана і викрадення Каті

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Заручини Андрія Жадана і викрадення Каті


У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 20 серія від 17.09.2019 Ольга Платонівна активно готується до весілля. Вона призначила зустріч із модисткою, підготувала все для урочистого вечора з нагоди заручин. Жінка радіє: усе склалося саме так, як вона цього хотіла. Ольга Родзевич керується старою мудрістю «притерпиться, то й пригорнеться». Але що про це думає її суджений?

 

У 20 серії 2 сезону костюмованої драми «Кріпосна» Андрій Жадан пішов у запій

Він сховався в борделі мадам Макарової і не виходить звідти три дні. Він не хоче одружуватися з тою, кого не любить. Глибоко в душі Андрій розуміє – він кохає Катю. Але підступна Ольга загнала його в глухий кут. Якщо Жадан не одружиться, честь жінки буде заплямована. Він надто справедлива людина, щоб дозволити цьому статися. З важким серцем Андрій Андрійович змусить себе прийти на власні заручини. А Катя прийме складне рішення: поїхати, піти вчитися на лікаря і більше ніколи не бачитися з Андрієм.

 

У домі пана Дорошенка свято: діти повернулися додому

Ніби змовившись, Наталі та Микола приїхали до Ніжина. Однак брат із сестрою трохи розминулися. Наталія Олександрівна не встигла приїхати і поцілувати батька, як відразу ж поїхала до Червінки! Жінка знайшла в собі сили пробачити непутящого чоловіка.

 

У 20 серії 2 сезона мелодрами «Кріпосна» Наталі не впізнала маєтка чоловіка

У домі всім заправляє похмурий Лука Митрофанович, а Григорій не виходить із кімнати та постійно молиться. Поміщику дійсно є чого боятися. Микола Дорошенко майже дістався до таємниці смерті Олексія Косача.

Невже Наталі вдруге припуститься помилки й довіриться вбивці? Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 20 серія від 17.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 19 серія.