Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: На волоску від смерті
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 23 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал»! Історія наближається до завершення – пристрасті загострилися вкрай! Чи змогли Катя врятуватися від рук послідовників Луки Митрофановича? Що трапилося з Григорієм Червінським після суду? Не гайте часу – швидше натискайте на «плей» і дивіться улюблений фільм онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Андрій Андрійович розлючений: він шукає Катю, але сектанти викрали дівчину з маєтку</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Крім неї зник ще й молодший брат Панаса Пилипенко, Алекса. Дівчина і дитина в заручниках у небезпечних і непередбачуваних злодіїв. Чи встигнуть їх врятувати?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Прислуга Червінських нарешті збунтувалася проти «братів». Під проводом безстрашної Павлини й Андрія Жадана кріпаки та найманці Григорія Петровича покінчили зі свавіллям послідовників Кормчого. Однак сам Лука Митрофанович разом з одним із братів зник. Допит не допомагає: ніхто не знає, куди ватажок відвіз Катерину. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 23 серія, як Жадан рятуватиме кохану.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Григорій Петрович потрапив до лікарні в жахливому стані</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лікарю вдалося здійснити диво: він не тільки врятував життя дворянина, але й вилікував його ногу. Наталі пообіцяла чоловікові, що завжди буде поруч і зробить для нього все. Як же вона здивувалася, коли Григорій Петрович прокинувся і насамперед попросив її роздобути... витягнуту з ноги кулю! Наталі пообіцяла чоловікові зробити це. У 2 сезоні костюмованої драми «Кріпосна» Червінський балансує на межі викриття. Тепер тільки від Наталі залежить, чи буде ще один суд.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Події в серіалі «Кріпосна» розвиваються все швидше. Амвросій Юлійович, дізнавшись про стан Червінського, відразу ж розпочав готуватися до вигідної угоди. А Олена Олександрівна нарешті прочитала передсмертний лист чоловіка.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Залишайтеся з нами – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 23 серія від 19.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-22">«Кріпосна» 2 сезон 22 серія</a>.</span></p>

На волоску від смерті

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

На волоску від смерті


Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 23 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал»! Історія наближається до завершення – пристрасті загострилися вкрай! Чи змогли Катя врятуватися від рук послідовників Луки Митрофановича? Що трапилося з Григорієм Червінським після суду? Не гайте часу – швидше натискайте на «плей» і дивіться улюблений фільм онлайн.


Андрій Андрійович розлючений: він шукає Катю, але сектанти викрали дівчину з маєтку

Крім неї зник ще й молодший брат Панаса Пилипенко, Алекса. Дівчина і дитина в заручниках у небезпечних і непередбачуваних злодіїв. Чи встигнуть їх врятувати?

Прислуга Червінських нарешті збунтувалася проти «братів». Під проводом безстрашної Павлини й Андрія Жадана кріпаки та найманці Григорія Петровича покінчили зі свавіллям послідовників Кормчого. Однак сам Лука Митрофанович разом з одним із братів зник. Допит не допомагає: ніхто не знає, куди ватажок відвіз Катерину. Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 23 серія, як Жадан рятуватиме кохану.


Григорій Петрович потрапив до лікарні в жахливому стані

Лікарю вдалося здійснити диво: він не тільки врятував життя дворянина, але й вилікував його ногу. Наталі пообіцяла чоловікові, що завжди буде поруч і зробить для нього все. Як же вона здивувалася, коли Григорій Петрович прокинувся і насамперед попросив її роздобути... витягнуту з ноги кулю! Наталі пообіцяла чоловікові зробити це. У 2 сезоні костюмованої драми «Кріпосна» Червінський балансує на межі викриття. Тепер тільки від Наталі залежить, чи буде ще один суд.

Події в серіалі «Кріпосна» розвиваються все швидше. Амвросій Юлійович, дізнавшись про стан Червінського, відразу ж розпочав готуватися до вигідної угоди. А Олена Олександрівна нарешті прочитала передсмертний лист чоловіка.

Залишайтеся з нами – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 23 серія від 19.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 22 серія.