Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Фінал історії: чи буде щаслива Катерина Вербицька?
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть фінал грандіозної історії про кохання та боротьбу – дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 24 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Амвросій Юлійович не дав Андрію забрати Катю</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер дівчина разом з усім майном Григорія Червінського чекає аукціону. Андрій Жадан вперше в житті вирішив поступитися принципом «ніколи не купувати і не продавати людей» і запропонував Амвросію хорошу ціну за Вербицьку. Суслов не погодився на операцію. Він відчув особистий інтерес Андрія Андрійовича і не став йти йому назустріч. Тепер у Жадана практично немає шансів повернути кохану. Амвросій Юлійович – єдина людина, яка зареєструвалася для участі в аукціоні. Отже, у 24 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» маєток точно дістанеться йому. Чи зміг Андрій Андрійович придумати новий план із порятунку Каті?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Григорій Петрович знову постав перед ніжинським дворянством</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цього разу йому нікуди бігти. Микола Дорошенко нарешті притиснув вбивцю і шахрая до стіни. Лікар продемонстрував кулю, яку витягнув із ноги Червінського. У Григорія Петровича більше немає виправдань, а заплямована честь Олексія Косача нарешті очищена. Що саме зробив Червінський після того, як його таємниця стала відомою? Як відреагувала Наталі, дізнавшись, що весь цей час захищала брехуна? Дивіться в костюмованій драмі «Кріпосна» 2 сезон 24 серія.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Микола домігся справедливості для покійного друга, але в його серці немає радості</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не маючи можливості зустрітися з Оленою Олександрівною, Дорошенко зібрався виїхати за кордон. Він не знав, що його кохана вирушила до Ніжина... Невже вони так і не зустрінуться?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть фінальну серію! Дізнайтеся, чи був покараний Григорій Петрович за свої гріхи? Кому дістався маєток Червінських. І, найголовніше, чи знайшла Катерина Вербицька щастя після стількох бід і поневірянь? Дивіться найяскравішу історію осені «Кріпосна» 2 сезон 24 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал» просто зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-23">«Кріпосна» 2 сезон 23 серія</a>.</span></p>

Фінал історії: чи буде щаслива Катерина Вербицька?

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Фінал історії: чи буде щаслива Катерина Вербицька?


Не пропустіть фінал грандіозної історії про кохання та боротьбу – дивіться онлайн серіал «Кріпосна» 2 сезон 24 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Амвросій Юлійович не дав Андрію забрати Катю

Тепер дівчина разом з усім майном Григорія Червінського чекає аукціону. Андрій Жадан вперше в житті вирішив поступитися принципом «ніколи не купувати і не продавати людей» і запропонував Амвросію хорошу ціну за Вербицьку. Суслов не погодився на операцію. Він відчув особистий інтерес Андрія Андрійовича і не став йти йому назустріч. Тепер у Жадана практично немає шансів повернути кохану. Амвросій Юлійович – єдина людина, яка зареєструвалася для участі в аукціоні. Отже, у 24 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» маєток точно дістанеться йому. Чи зміг Андрій Андрійович придумати новий план із порятунку Каті?

 

Григорій Петрович знову постав перед ніжинським дворянством

Цього разу йому нікуди бігти. Микола Дорошенко нарешті притиснув вбивцю і шахрая до стіни. Лікар продемонстрував кулю, яку витягнув із ноги Червінського. У Григорія Петровича більше немає виправдань, а заплямована честь Олексія Косача нарешті очищена. Що саме зробив Червінський після того, як його таємниця стала відомою? Як відреагувала Наталі, дізнавшись, що весь цей час захищала брехуна? Дивіться в костюмованій драмі «Кріпосна» 2 сезон 24 серія.

 

Микола домігся справедливості для покійного друга, але в його серці немає радості

Не маючи можливості зустрітися з Оленою Олександрівною, Дорошенко зібрався виїхати за кордон. Він не знав, що його кохана вирушила до Ніжина... Невже вони так і не зустрінуться?

Не пропустіть фінальну серію! Дізнайтеся, чи був покараний Григорій Петрович за свої гріхи? Кому дістався маєток Червінських. І, найголовніше, чи знайшла Катерина Вербицька щастя після стількох бід і поневірянь? Дивіться найяскравішу історію осені «Кріпосна» 2 сезон 24 серія від 19.09.2019 на сайті «Телепортал» просто зараз.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 23 серія.