Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Катя знову зустрічає батька
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 3 серія від 03.09.2019 Катерині Вербицькій вдалося вижити після побоїв Лідії Шефер. Її прихистила добра сім'я кріпаків – прийняла, як рідну дочку. Тут Катя на деякий час може сховатися від гніву хазяйки, яка збожеволіла, і звикнути до нового життя серед простого люду.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span> </span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 3 серії 2 сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна» Катерина знову зустрілася з батьком</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Степан влаштувався наймитом до Лідії Шефер не просто так. У чоловіка є ціль: утекти разом із донькою в Бессарабію і зажити нормальним людським життям. Батько Катерини регулярно відвідує таємні збори кріпаків. У його грудях живе бунтівний дух: він вважає, що свободу можна забрати силою. І чим довше він спостерігає, як лютує Лідія, тим більше йому хочеться збунтуватися проти жорстокої пані. Але чи зважиться він на такий сміливий крок? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Лідія Шефер оголосила війну Косачам</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Софія Станіславівна більше не хоче мати нічого спільного з Лідією. Вона зрозуміла: у Шефер немає ні краплі людяності та співчуття. Пані Косач навіть повернула благодійниці її подарунки. Лідія вирішила: якщо Софія Станіславівна хоче війни, отже буде війна! Шефер відправила Косачам у відповідь послання. Вона вимагає, щоб їй повернули борг. Для Софії Станіславівни ця сума непомірно величезна. Чи зможе вона заплатити?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 3 серії мелодрами «Кріпосна» 2 сезон Григорій Червінський вчиться бути господарем маєтку. Нарешті мрії Гриші збулися. Обридлий батько поїхав у Париж, а Наталі носить під серцем спадкоємця. Григорій Петрович відчув смак влади. Тепер він – справжній господар, а не бліда тінь свого батька. Він хоче показати світу, чого варті Червінські.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи втече Катерина разом із батьком? Як Григорій Червінський впорається з новими обов'язками? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходите за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-2">«Кріпосна» 2 сезон 2 серія</a>.</span></p>

Катя знову зустрічає батька

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Катя знову зустрічає батька


У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 Катерині Вербицькій вдалося вижити після побоїв Лідії Шефер. Її прихистила добра сім'я кріпаків – прийняла, як рідну дочку. Тут Катя на деякий час може сховатися від гніву хазяйки, яка збожеволіла, і звикнути до нового життя серед простого люду.

 

У 3 серії 2 сезону костюмованої мелодрами «Кріпосна» Катерина знову зустрілася з батьком

Степан влаштувався наймитом до Лідії Шефер не просто так. У чоловіка є ціль: утекти разом із донькою в Бессарабію і зажити нормальним людським життям. Батько Катерини регулярно відвідує таємні збори кріпаків. У його грудях живе бунтівний дух: він вважає, що свободу можна забрати силою. І чим довше він спостерігає, як лютує Лідія, тим більше йому хочеться збунтуватися проти жорстокої пані. Але чи зважиться він на такий сміливий крок? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 онлайн.

 

Лідія Шефер оголосила війну Косачам

Софія Станіславівна більше не хоче мати нічого спільного з Лідією. Вона зрозуміла: у Шефер немає ні краплі людяності та співчуття. Пані Косач навіть повернула благодійниці її подарунки. Лідія вирішила: якщо Софія Станіславівна хоче війни, отже буде війна! Шефер відправила Косачам у відповідь послання. Вона вимагає, щоб їй повернули борг. Для Софії Станіславівни ця сума непомірно величезна. Чи зможе вона заплатити?

У 3 серії мелодрами «Кріпосна» 2 сезон Григорій Червінський вчиться бути господарем маєтку. Нарешті мрії Гриші збулися. Обридлий батько поїхав у Париж, а Наталі носить під серцем спадкоємця. Григорій Петрович відчув смак влади. Тепер він – справжній господар, а не бліда тінь свого батька. Він хоче показати світу, чого варті Червінські.

Чи втече Катерина разом із батьком? Як Григорій Червінський впорається з новими обов'язками? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 3 серія від 03.09.2019 онлайн.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходите за посиланням і дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 2 серія.