Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Все змінилося: життя після пожежі в маєтку Шефер
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Усе змінилося в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 5 серія від 04.09.2019. Маєток Лідії Шефер спалено разом із господинею. Заводій бунту Степан помер у гонитві за поміщицею. І, найголовніше, померла Кіті, мила Кіті! Звістка про те, як жорстоко Лідія Шефер розправилася з Катериною Вербицькою, поступово розлетілася по Червинці. Скільки ж людей її любило! Від простого коваля Назара і кухарки Павлини до самого поміщика Петра Червінського... Смерть Каті стала ударом для всіх.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 5 серії 2 сезону мелодрами «Кріпосна» селяни усвідомили наслідки свого бунту</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новина про те, що сталося, дійшла до самого головуючого ніжинського дворянства. До маєтка Шефер послали жандармів. Перелякані селяни почали виправдовуватися. Вони звалили провину за пожежу на наймитів – Степана і його товаришів. Вербицький мертвий, а решта втекли. Жандарми вирушили на пошуки...</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Назар опинився в небезпеці</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Коваль повернувся в маєток Червінських. Він сильно обгорів, коли намагався врятувати Степана з вогню. Жандарми доїхали і до маєтку Григорія Петровича. Вони шукають втікачів. Обгоріле обличчя та руки Назара видають його з головою. Чи вдалося йому врятуватися від покарання? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 5 серія від 04.09.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Григорію Червінському пощастило: йому вдалося уникнути гніву кріпаків</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Він дізнався про всі махінації Яшки. Розлючені селяни вимагають покарання. У 5 серії 2 сезону фільму «Кріпосна» Григорій Петрович публічно висік Якова. Люди радіють: нарешті господар за них заступився! Але чи дійсно він думає про інтереси простих селян? Або ж у поміщика є свої корисливі плани?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Історія Катерини Вербицької закінчилася... чи ні? Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 5 серія від 04.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» – найцікавіше тільки починається!</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-4">«Кріпосна» 2 сезон 4 серія</a>.</span></p>

Все змінилося: життя після пожежі в маєтку Шефер

Всі серії: дивись з початку сезону
Сезон 2
Сезон 2
Сезон 1
Всі випуски: дивись з початку сезону

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Все змінилося: життя після пожежі в маєтку Шефер


Усе змінилося в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 5 серія від 04.09.2019. Маєток Лідії Шефер спалено разом із господинею. Заводій бунту Степан помер у гонитві за поміщицею. І, найголовніше, померла Кіті, мила Кіті! Звістка про те, як жорстоко Лідія Шефер розправилася з Катериною Вербицькою, поступово розлетілася по Червинці. Скільки ж людей її любило! Від простого коваля Назара і кухарки Павлини до самого поміщика Петра Червінського... Смерть Каті стала ударом для всіх.

 

У 5 серії 2 сезону мелодрами «Кріпосна» селяни усвідомили наслідки свого бунту

Новина про те, що сталося, дійшла до самого головуючого ніжинського дворянства. До маєтка Шефер послали жандармів. Перелякані селяни почали виправдовуватися. Вони звалили провину за пожежу на наймитів – Степана і його товаришів. Вербицький мертвий, а решта втекли. Жандарми вирушили на пошуки...

 

Назар опинився в небезпеці

Коваль повернувся в маєток Червінських. Він сильно обгорів, коли намагався врятувати Степана з вогню. Жандарми доїхали і до маєтку Григорія Петровича. Вони шукають втікачів. Обгоріле обличчя та руки Назара видають його з головою. Чи вдалося йому врятуватися від покарання? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 5 серія від 04.09.2019 онлайн.

 

Григорію Червінському пощастило: йому вдалося уникнути гніву кріпаків

Він дізнався про всі махінації Яшки. Розлючені селяни вимагають покарання. У 5 серії 2 сезону фільму «Кріпосна» Григорій Петрович публічно висік Якова. Люди радіють: нарешті господар за них заступився! Але чи дійсно він думає про інтереси простих селян? Або ж у поміщика є свої корисливі плани?

Історія Катерини Вербицької закінчилася... чи ні? Дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 5 серія від 04.09.2019 онлайн на сайті «Телепортал» – найцікавіше тільки починається!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 4 серія.