Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ще одна втеча Катерини Вербицької
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Головна новина серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 6 серія від 04.09.2019 – Катерина Вербицька вижила! Вона переодягнулася в чоловічий одяг і спробувала сховатися від жандармів. Їй не пощастило: Григорій Петрович побачив її біля могили Косача. Червінський відправив своїх людей на пошуки втікачки.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кіті знайшла союзника в особі Миколи Дорошенка</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Молодий поміщик відчуває себе в боргу перед покійним другом. Він хоче допомогти дівчині, яку так сильної любив Олексій. У 5 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» вона розповіла Дорошенку те, про що дізналася від бунтівників. Олексій Косач – не самогубець! Микола завжди знав, що його кращий друг не взяв би гріх на душу, не став би позбавляти себе життя. Тепер у нього з'явилися нові підозри щодо Григорія Червінського.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Микола придумав план порятунку Каті</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчині не можна залишатися в Ніжині. У Червинку їй тепер шлях теж заборонений. Вирішено: Кіті повинна бігти до великого міста! Якщо вона влаштується на роботу гувернанткою – зможе зажити нормальним життям. У костюмованій мелодрамі «Кріпосна» 2 сезон серія 6 від 04.09.2019 Катерина відкриває новий шлях – до Києва.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Наталі до смерті перелякана</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дівчина не може змиритися з думкою про те, що кріпосні просто взяли та спалили свою господиню живцем. Лідія Шефер була її подругою. Наталі боїться, що їх з Григорієм Петровичем чекає така сама доля. У фільмі «Кріпосна» Червінський відвіз дружину до батька в Ніжин, щоб вона заспокоїлася.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Назар надумав одружитися</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Серце коваля, як і раніше, належить Каті, хоч він і вважає її мертвою. І все-таки він відчуває провину перед Орисею, яка заплямувала свою честь, щоб його врятувати. </span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи добереться Катя до Києва без пригод? Чи вийде Орися заміж за Назара, і чи знайде Галя своє щастя з Панасом? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 6 серія від 04.09.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-5">«Кріпосна» 2 сезон 5 серія</a>.</span></p>

Ще одна втеча Катерини Вербицької

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Ще одна втеча Катерини Вербицької


Головна новина серіалу «Кріпосна» 2 сезон 6 серія від 04.09.2019 – Катерина Вербицька вижила! Вона переодягнулася в чоловічий одяг і спробувала сховатися від жандармів. Їй не пощастило: Григорій Петрович побачив її біля могили Косача. Червінський відправив своїх людей на пошуки втікачки.

 

Кіті знайшла союзника в особі Миколи Дорошенка

Молодий поміщик відчуває себе в боргу перед покійним другом. Він хоче допомогти дівчині, яку так сильної любив Олексій. У 5 серії 2 сезону серіалу «Кріпосна» вона розповіла Дорошенку те, про що дізналася від бунтівників. Олексій Косач – не самогубець! Микола завжди знав, що його кращий друг не взяв би гріх на душу, не став би позбавляти себе життя. Тепер у нього з'явилися нові підозри щодо Григорія Червінського.

 

Микола придумав план порятунку Каті

Дівчині не можна залишатися в Ніжині. У Червинку їй тепер шлях теж заборонений. Вирішено: Кіті повинна бігти до великого міста! Якщо вона влаштується на роботу гувернанткою – зможе зажити нормальним життям. У костюмованій мелодрамі «Кріпосна» 2 сезон серія 6 від 04.09.2019 Катерина відкриває новий шлях – до Києва.

 

Наталі до смерті перелякана

Дівчина не може змиритися з думкою про те, що кріпосні просто взяли та спалили свою господиню живцем. Лідія Шефер була її подругою. Наталі боїться, що їх з Григорієм Петровичем чекає така сама доля. У фільмі «Кріпосна» Червінський відвіз дружину до батька в Ніжин, щоб вона заспокоїлася.

 

Назар надумав одружитися

Серце коваля, як і раніше, належить Каті, хоч він і вважає її мертвою. І все-таки він відчуває провину перед Орисею, яка заплямувала свою честь, щоб його врятувати. 

Чи добереться Катя до Києва без пригод? Чи вийде Орися заміж за Назара, і чи знайде Галя своє щастя з Панасом? Дивіться в серіалі «Кріпосна» 2 сезон 6 серія від 04.09.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 5 серія.