Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Смерть в будинку розпусти
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2">«Кріпосна» 2 сезон</a> 9 серія від 09.09.2019 Григорій Червінський усе глибше занурюється в пучину наркотичної залежності, а Катя намагається вижити в борделі та не заплямувати свою честь.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Зловживання опіумом дає про себе знати</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Спочатку Григорій Петрович насолоджувався солодкими марами, у яких до нього приходила Катерина Вербицька – прекрасна і покірна, якою вона ніколи насправді не була. Ці фантазії захопили чоловіка. Він ще частіше тягнеться до наркотиків, щоб знову пережити швидкоплинний екстаз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Проте із часом видіння почали змінюватися. У 9 серії 2 сезону мелодрами «Кріпосна» Червінський почав бачити Олексія Косача. Чоловік, застрелений рукою Григорія Петровича, дивиться своєму катові в очі. Привид Альоші каже: «Бійся!». І Катя теж повторює за ним.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Наталі не на жарт боїться за свого чоловіка</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Панночка побачила Григорія під час нападу галюцинації. Він метався по кімнаті, кричав і бився з невидимим супротивником. Наталі разом із Павлиною спробували вилікувати Червінського від недуги, але чи зміг він відмовитися від згубної звички? Дивіться в серіалі «Кріпосна» онлайн. </span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Наталія випадково дізналася про купівлю маєтку Шефер. Вона знайшла купчу і не може зрозуміти, чому чоловік приховав від неї велику угоду... До того ж де він узяв такі величезні гроші?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Світ не без добрих людей: Василині посміхнулася удача</span></strong></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі «Кріпосна» 2 сезон Андрій Жадан дізнався про невиліковну хворобу дівчини. Він влаштував її до клініки та пообіцяв оплатити лікування. У Василини з'явився шанс на нормальне життя.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя теж піднеслася духом. Мадам Макарова тимчасово перестала підсовувати дівчину чоловікам і відправила її працювати на кухню. Чи означає це, що Любов Василівна передумала?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя чекає листа від Миколи Дорошенка і сподівається на краще… Дізнайтеся, чи виправдалися її надії – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 9 серія від 09.09.2019 онлайн.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/kriposna/sezon-2/seriya-8">«Кріпосна» 2 сезон 8 серія</a>.</span></p>

Смерть в будинку розпусти

Всі серії | Сезон 2

ВСІ СЕРІЇ 1 СЕЗОНУ

Смерть в будинку розпусти


У серіалі «Кріпосна» 2 сезон 9 серія від 09.09.2019 Григорій Червінський усе глибше занурюється в пучину наркотичної залежності, а Катя намагається вижити в борделі та не заплямувати свою честь.

Зловживання опіумом дає про себе знати

Спочатку Григорій Петрович насолоджувався солодкими марами, у яких до нього приходила Катерина Вербицька – прекрасна і покірна, якою вона ніколи насправді не була. Ці фантазії захопили чоловіка. Він ще частіше тягнеться до наркотиків, щоб знову пережити швидкоплинний екстаз.

Проте із часом видіння почали змінюватися. У 9 серії 2 сезону мелодрами «Кріпосна» Червінський почав бачити Олексія Косача. Чоловік, застрелений рукою Григорія Петровича, дивиться своєму катові в очі. Привид Альоші каже: «Бійся!». І Катя теж повторює за ним.

Наталі не на жарт боїться за свого чоловіка

Панночка побачила Григорія під час нападу галюцинації. Він метався по кімнаті, кричав і бився з невидимим супротивником. Наталі разом із Павлиною спробували вилікувати Червінського від недуги, але чи зміг він відмовитися від згубної звички? Дивіться в серіалі «Кріпосна» онлайн. 

Наталія випадково дізналася про купівлю маєтку Шефер. Вона знайшла купчу і не може зрозуміти, чому чоловік приховав від неї велику угоду... До того ж де він узяв такі величезні гроші?

Світ не без добрих людей: Василині посміхнулася удача

У серіалі «Кріпосна» 2 сезон Андрій Жадан дізнався про невиліковну хворобу дівчини. Він влаштував її до клініки та пообіцяв оплатити лікування. У Василини з'явився шанс на нормальне життя.

Катя теж піднеслася духом. Мадам Макарова тимчасово перестала підсовувати дівчину чоловікам і відправила її працювати на кухню. Чи означає це, що Любов Василівна передумала?

Катя чекає листа від Миколи Дорошенка і сподівається на краще… Дізнайтеся, чи виправдалися її надії – дивіться серіал «Кріпосна» 2 сезон 9 серія від 09.09.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Кріпосна» 2 сезон 8 серія.