Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: ДНК-тест підтвердив підозри Свєти
<p>Світлана наважилася поставити питання рубом. Вона розповіла Іллі про свої підозри в зраді. Як відреагував на це чоловік?</p> <p>Головна героїня в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty">«Любити й вірити»</a> 2 серія від 02.04.2019 поставила Іллі умову: або він робить тест на батьківство хлопчика Кості, або Світлана йде від чоловіка назавжди. Ілля помітно занервував, але погодився на авантюру своєї дружини.</p> <p>Світлана не гаяла часу й у ту саму мить поїхала до знайомої в лабораторію. Години очікування, тисяча зайвих думок і результати ДНК-тесту на руках у жінки. Те, що Світлана прочитала, відняло в неї мову! У 2 серії «Любити й вірити» вона дізнається: Костя — рідний син Іллі. Як ошпарена, вона біжить до свого чоловіка, аби розставити всі крапки над «і». Як сприйняв таку звістку Ілля?</p> <p>За розрадою після приголомшливих подій і порадою Світлана прибігла до Маші. Замість того, аби заспокоїти подругу, Марія ще більше підігріла її гнів. Мовляв, скільки років Свєта на нього втратила й такий плювок у душу! У серіалі «Любити й вірити» 2 серія подруга радить жінці покинути Іллю й почати життя з чистого аркуша.</p> <p>Удома Світлана вирішила зробити відчайдушний крок. Вона не готова терпіти брехню, насмішки й неповагу, тому просить Іллю піти з її життя назавжди. Жінка рішуче налаштована спалити всі мости. У серіалі «Любити й вірити» від 02.04.2019 Світлана подала на розлучення з Іллею. Чи зможе жінка пережити таку болючу втрату?</p> <p>Витягувати Світлану з депресії взялася Маша. І почала це робити кардинально: пропонувала змінити стиль одягу, піти в клуб, познайомитися з новим чоловіком… Ба більше, у 2 серії «Любити й вірити» Марія ще й намагалася налагодити особисте життя свого брата Гени. План простий: звести з ним Свєту. Тим більше, Геннадій давно безнадійно закоханий у жінку. Дізнайся, чи вдасться Маші втілити свій хитрий план у життя? Дивись онлайн серіал «Любити й вірити» 2 серія.</p> <p>Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty/sezon-1/seriya-1">«Любити й вірити» 1 серія.</a></p>

ДНК-тест підтвердив підозри Свєти

ДНК-тест підтвердив підозри Свєти

Світлана наважилася поставити питання рубом. Вона розповіла Іллі про свої підозри в зраді. Як відреагував на це чоловік?

Головна героїня в серіалі «Любити й вірити» 2 серія від 02.04.2019 поставила Іллі умову: або він робить тест на батьківство хлопчика Кості, або Світлана йде від чоловіка назавжди. Ілля помітно занервував, але погодився на авантюру своєї дружини.

Світлана не гаяла часу й у ту саму мить поїхала до знайомої в лабораторію. Години очікування, тисяча зайвих думок і результати ДНК-тесту на руках у жінки. Те, що Світлана прочитала, відняло в неї мову! У 2 серії «Любити й вірити» вона дізнається: Костя — рідний син Іллі. Як ошпарена, вона біжить до свого чоловіка, аби розставити всі крапки над «і». Як сприйняв таку звістку Ілля?

За розрадою після приголомшливих подій і порадою Світлана прибігла до Маші. Замість того, аби заспокоїти подругу, Марія ще більше підігріла її гнів. Мовляв, скільки років Свєта на нього втратила й такий плювок у душу! У серіалі «Любити й вірити» 2 серія подруга радить жінці покинути Іллю й почати життя з чистого аркуша.

Удома Світлана вирішила зробити відчайдушний крок. Вона не готова терпіти брехню, насмішки й неповагу, тому просить Іллю піти з її життя назавжди. Жінка рішуче налаштована спалити всі мости. У серіалі «Любити й вірити» від 02.04.2019 Світлана подала на розлучення з Іллею. Чи зможе жінка пережити таку болючу втрату?

Витягувати Світлану з депресії взялася Маша. І почала це робити кардинально: пропонувала змінити стиль одягу, піти в клуб, познайомитися з новим чоловіком… Ба більше, у 2 серії «Любити й вірити» Марія ще й намагалася налагодити особисте життя свого брата Гени. План простий: звести з ним Свєту. Тим більше, Геннадій давно безнадійно закоханий у жінку. Дізнайся, чи вдасться Маші втілити свій хитрий план у життя? Дивись онлайн серіал «Любити й вірити» 2 серія.

Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Любити й вірити» 1 серія.