Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Світлана шукає власне щастя, а Ілля будує нову сім’ю
<p>Ілля встиг прийти до Кості в найвідповідальніший момент! Хлопчика мало не забрали до дитячого будинку. Ілля пообіцяв малому: він буде жити з ним.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty">«Любити й вірити» </a>3 серія від 03.04.2019 Ілля неочікувано перетворюється на люблячого батька. Він остаточно вирішив усиновити Костю. Часу не гає. Ілля, як досвідчений і професійний адвокат, миттєво вирішив усі паперові справи. І ось, Костя офіційно його син! Як складеться їхнє життя далі?</p> <p>Окрім Кості, в квартирі Іллі з'явилася ще одна нова жителька — секретарка Наталя. Але жінка не хоче піклуватися чи проявляти бодай якусь зацікавленість до маленького хлопчика. Навпаки, у серіалі «Любити й вірити» 3 серія вона критикує Іллю за необдумане усиновлення Кості. Чи піддасться чоловік тиску коханки й вирішить знову покинути сина? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p> <p>Світлана продовжує зустрічатися з Геною. Вона переконана — він її найбільше щастя й розрада в житті. Але постійні сварки й втручання Маші в їхні стосунки не дає парі змоги почати все з чистого аркуша в 3 серії «Любити й вірити». Ситуація ще більше загострюється, коли на прийом до Світлани приходить колишній чоловік разом із Костею. У малого раптові проблеми зі здоров’ям, а Ілля не знав до кого звернутися. Цікаво, чи зможе знову зблизити колишнє подружжя така неприємна й непередбачена ситуація? Дізнайтеся в серіал «Любити і вірити» 3 серія.</p> <p>На додаток до всіх проблем у серіалі «Любити й вірити» від 03.04.2019 з в’язниці втік чоловік Ірини. Його головна мета — помститися Іллі за вчинене. Він миттю приїздить до офісу адвоката й починає погрожувати та звинувачувати чоловіка. Раптово в'язень наставляє на нього пістолет! Чи вдасться Іллі захистити себе і свою нову сім’ю?</p> <p>Дивіться онлайн серіал «Любити й вірити» 3 серія від 03.04.2019 разом із Teleportal.ua. Залишайтеся в курсі всіх подій у житті Світлани й Іллі.</p> <p>Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty/sezon-1/seriya-2">«Любити й вірити» 2 серія</a>.</p>

Світлана шукає власне щастя, а Ілля будує нову сім’ю

Світлана шукає власне щастя, а Ілля будує нову сім’ю

Ілля встиг прийти до Кості в найвідповідальніший момент! Хлопчика мало не забрали до дитячого будинку. Ілля пообіцяв малому: він буде жити з ним.

У серіалі «Любити й вірити» 3 серія від 03.04.2019 Ілля неочікувано перетворюється на люблячого батька. Він остаточно вирішив усиновити Костю. Часу не гає. Ілля, як досвідчений і професійний адвокат, миттєво вирішив усі паперові справи. І ось, Костя офіційно його син! Як складеться їхнє життя далі?

Окрім Кості, в квартирі Іллі з'явилася ще одна нова жителька — секретарка Наталя. Але жінка не хоче піклуватися чи проявляти бодай якусь зацікавленість до маленького хлопчика. Навпаки, у серіалі «Любити й вірити» 3 серія вона критикує Іллю за необдумане усиновлення Кості. Чи піддасться чоловік тиску коханки й вирішить знову покинути сина? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Світлана продовжує зустрічатися з Геною. Вона переконана — він її найбільше щастя й розрада в житті. Але постійні сварки й втручання Маші в їхні стосунки не дає парі змоги почати все з чистого аркуша в 3 серії «Любити й вірити». Ситуація ще більше загострюється, коли на прийом до Світлани приходить колишній чоловік разом із Костею. У малого раптові проблеми зі здоров’ям, а Ілля не знав до кого звернутися. Цікаво, чи зможе знову зблизити колишнє подружжя така неприємна й непередбачена ситуація? Дізнайтеся в серіал «Любити і вірити» 3 серія.

На додаток до всіх проблем у серіалі «Любити й вірити» від 03.04.2019 з в’язниці втік чоловік Ірини. Його головна мета — помститися Іллі за вчинене. Він миттю приїздить до офісу адвоката й починає погрожувати та звинувачувати чоловіка. Раптово в'язень наставляє на нього пістолет! Чи вдасться Іллі захистити себе і свою нову сім’ю?

Дивіться онлайн серіал «Любити й вірити» 3 серія від 03.04.2019 разом із Teleportal.ua. Залишайтеся в курсі всіх подій у житті Світлани й Іллі.

Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Любити й вірити» 2 серія.