Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Колишнє подружжя прагне встановити правду
<p>Колишній чоловік Світлани опинився в лікарні із вогнепальним пораненням. У палаті біля нього чергувала сама героїня. А де ж Наталя? Невже вона покинула свого шефа й коханця в найважчий момент?</p> <p>Поки Ілля намагається видертися з рук смерті, Світлана в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty">«Любити й вірити» </a>4 серія від 03.04.2019 забирає до себе маленького Костю. Здається, жінка прикипіла до хлопчика й полюбила його, як свою рідну дитину. Але Свєту досі мучать важкі думки: вона розлучилася з Іллею, не пробачила йому зради, а тепер його позашлюбна дитина живе в неї у квартирі. Які ще випробування чекають головну героїню серіалу «Любити й вірити»?</p> <p>Неочікувані гості завітали до будинку Світлани. До жінки прийшла коханка Іллі Наталя. Аби догодити чоловікові, вона просить Свєту віддати їй Костю. Екс-дружина має намір дати відсіч норовливій і хитрій Наталі! Подробиці дізнайтеся в 4 серії «Любити й вірити».</p> <p>Усі таємниці поступово розкриваються. Напевно, недовго Наталя зможе приховувати від Іллі свої наміри. Що зробить чоловік у серіалі «Любити й вірити», коли дізнається правду? Чи зможе він знову втратити стосунки і кохану жінку? На адвоката чекає ще одна несподіванка: Світлана розповіла Кості, що Ілля — його справжній батько. Чи не зміниться ставлення хлопчика до чоловіка? Дізнайтеся в серіалі «Любити й вірити» 03.04.2019.</p> <p>Ілля рішуче налаштований довести Світлані — він ніколи її не зраджував і не брехав. Але ж як пояснити результати ДНК-тесту на батьківство? Чоловік ладен йти на перевірку поліграфом. Але перед тим треба розібратися в подіях 7-річної давнини. Які невідомі факти відкриються героям? І чи зможе колишнє подружжя почати життя заново й побудувати нову міцну сім’ю? Дивіться онлайн серіал «Любити й вірити» 4 серія від 03.04.2019 і дізнайтеся відповідь на головне запитання!</p> <p>Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/lyubyty-y-viryty/sezon-1/seriya-3">«Любити й вірити» 3 серія</a>.</p>

Колишнє подружжя прагне встановити правду

Колишнє подружжя прагне встановити правду

Колишній чоловік Світлани опинився в лікарні із вогнепальним пораненням. У палаті біля нього чергувала сама героїня. А де ж Наталя? Невже вона покинула свого шефа й коханця в найважчий момент?

Поки Ілля намагається видертися з рук смерті, Світлана в серіалі «Любити й вірити» 4 серія від 03.04.2019 забирає до себе маленького Костю. Здається, жінка прикипіла до хлопчика й полюбила його, як свою рідну дитину. Але Свєту досі мучать важкі думки: вона розлучилася з Іллею, не пробачила йому зради, а тепер його позашлюбна дитина живе в неї у квартирі. Які ще випробування чекають головну героїню серіалу «Любити й вірити»?

Неочікувані гості завітали до будинку Світлани. До жінки прийшла коханка Іллі Наталя. Аби догодити чоловікові, вона просить Свєту віддати їй Костю. Екс-дружина має намір дати відсіч норовливій і хитрій Наталі! Подробиці дізнайтеся в 4 серії «Любити й вірити».

Усі таємниці поступово розкриваються. Напевно, недовго Наталя зможе приховувати від Іллі свої наміри. Що зробить чоловік у серіалі «Любити й вірити», коли дізнається правду? Чи зможе він знову втратити стосунки і кохану жінку? На адвоката чекає ще одна несподіванка: Світлана розповіла Кості, що Ілля — його справжній батько. Чи не зміниться ставлення хлопчика до чоловіка? Дізнайтеся в серіалі «Любити й вірити» 03.04.2019.

Ілля рішуче налаштований довести Світлані — він ніколи її не зраджував і не брехав. Але ж як пояснити результати ДНК-тесту на батьківство? Чоловік ладен йти на перевірку поліграфом. Але перед тим треба розібратися в подіях 7-річної давнини. Які невідомі факти відкриються героям? І чи зможе колишнє подружжя почати життя заново й побудувати нову міцну сім’ю? Дивіться онлайн серіал «Любити й вірити» 4 серія від 03.04.2019 і дізнайтеся відповідь на головне запитання!

Пропустили попередні серії? Не гайте часу на пошуки — переходьте за посиланням і дивіться серіал «Любити й вірити» 3 серія.