Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жіноча солідарність: як подружитися з коханкою нареченого?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться прем'єру мелодрами <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 1 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Життя іноді підкидає несподівані сюжети</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша працює на телебаченні. Вона мріє потрапити в десятку топових тележурналістів країни. Практично весь свій час дівчина присвячує роботі – вечірні зміни, несподівані виклики від начальства та інші радощі професії журналіста не дають їй зосередитися на особистому житті. Саша вважає, що їй просто не щастить: у її житті зустрічалися не дуже порядні хлопці.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>В 1 серії серіалу «Місто закоханих» Саша сподівалася, що це зміниться</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Три місяці тому дівчина познайомилася з Пашею. Їй здавалося, що вона зустріла чоловіка мрії. А потім сталося те, про що вона потай мріяла, – Павло зробив їй пропозицію! Це був найщасливіший вечір у житті Олександри. Її радість не затьмарило навіть те, що довелося терміново їхати на роботу.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Всі чоловіки однакові?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цей вечір недовго був щасливим. Через пару годин після пропозиції Саша дізналася, що коханий зрадив її з красунею-перекладачкою Євою. В 1 серії мелодрами «Місто закоханих» Олександра примчала на розборки просто в лікарню. Паша і Єва потрапили на лікарняне ліжко після пожежі в готелі, де розважалися «голубки». За іронією долі саме Саша робила репортаж про те, що трапилося. Саме так вона і дізналася про зраду Павла.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>В 1 серії мелодрами «Місто закоханих» мрії Олександри про щасливе життя з коханою людиною знову розбилися на дрібні уламки. А тут ще, як на зло, колишній надіслав запрошення на весілля. Останньою краплею стало те, що Саша втратила телефон.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Загублений смартфон підібрав не хто інший, як Єва – коханка Паші. Після цього починається все найцікавіше! Дізнайтеся, які незвичайні хитросплетіння долі очікують Олександру і Єву, – дивіться серіал СТБ «Місто закоханих» 1 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p>

Жіноча солідарність: як подружитися з коханкою нареченого?

Всі серії | Сезон 1

Жіноча солідарність: як подружитися з коханкою нареченого?

Дивіться прем'єру мелодрами «Місто закоханих» 1 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!

 

Життя іноді підкидає несподівані сюжети

Саша працює на телебаченні. Вона мріє потрапити в десятку топових тележурналістів країни. Практично весь свій час дівчина присвячує роботі – вечірні зміни, несподівані виклики від начальства та інші радощі професії журналіста не дають їй зосередитися на особистому житті. Саша вважає, що їй просто не щастить: у її житті зустрічалися не дуже порядні хлопці.

 

В 1 серії серіалу «Місто закоханих» Саша сподівалася, що це зміниться

Три місяці тому дівчина познайомилася з Пашею. Їй здавалося, що вона зустріла чоловіка мрії. А потім сталося те, про що вона потай мріяла, – Павло зробив їй пропозицію! Це був найщасливіший вечір у житті Олександри. Її радість не затьмарило навіть те, що довелося терміново їхати на роботу.

 

Всі чоловіки однакові?

Цей вечір недовго був щасливим. Через пару годин після пропозиції Саша дізналася, що коханий зрадив її з красунею-перекладачкою Євою. В 1 серії мелодрами «Місто закоханих» Олександра примчала на розборки просто в лікарню. Паша і Єва потрапили на лікарняне ліжко після пожежі в готелі, де розважалися «голубки». За іронією долі саме Саша робила репортаж про те, що трапилося. Саме так вона і дізналася про зраду Павла.

В 1 серії мелодрами «Місто закоханих» мрії Олександри про щасливе життя з коханою людиною знову розбилися на дрібні уламки. А тут ще, як на зло, колишній надіслав запрошення на весілля. Останньою краплею стало те, що Саша втратила телефон.

Загублений смартфон підібрав не хто інший, як Єва – коханка Паші. Після цього починається все найцікавіше! Дізнайтеся, які незвичайні хитросплетіння долі очікують Олександру і Єву, – дивіться серіал СТБ «Місто закоханих» 1 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!