Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Батьківський питання і 10 днів випробувального терміну
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 11 серія від 02.11.2019 Саша дала ще один шанс Максиму</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Музикант наполегливо продовжував переслідувати дівчину, поки вона не погодилася пробачити його. Саша поставила умову: у них є 10 днів для того, щоб зрозуміти, чи є у їхніх стосунків майбутнє. Вперше в житті Нечаєв налаштований серйозно, проте у Саші досі є сумніви щодо музиканта. Їй здається, що Максим постійно грає в якісь свої ігри, і він безумовно не готовий до створення сім'ї.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Єва не відповідає на дзвінки Анатолія</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після знайомства з батьком коханого в минулій серії мелодрами «Місто закоханих» Єва впала духом. Батьки Толіка проти того, щоб він одружився на якійсь перекладачці з провінції. Чи зможуть закохані подолати сімейні труднощі і переконати своїх близьких? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 11 серія від 02.11.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 10 серія.</span></p>

Батьківський питання і 10 днів випробувального терміну

Всі серії | Сезон 1

Батьківський питання і 10 днів випробувального терміну

У серіалі «Місто закоханих» 11 серія від 02.11.2019 Саша дала ще один шанс Максиму

Музикант наполегливо продовжував переслідувати дівчину, поки вона не погодилася пробачити його. Саша поставила умову: у них є 10 днів для того, щоб зрозуміти, чи є у їхніх стосунків майбутнє. Вперше в житті Нечаєв налаштований серйозно, проте у Саші досі є сумніви щодо музиканта. Їй здається, що Максим постійно грає в якісь свої ігри, і він безумовно не готовий до створення сім'ї.

 

Єва не відповідає на дзвінки Анатолія

Після знайомства з батьком коханого в минулій серії мелодрами «Місто закоханих» Єва впала духом. Батьки Толіка проти того, щоб він одружився на якійсь перекладачці з провінції. Чи зможуть закохані подолати сімейні труднощі і переконати своїх близьких? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 11 серія від 02.11.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 10 серія.