Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: День народження Єви і нова пара
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Стосунки героїв стали ще заплутанішими в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 12 серія від 02.11.2019!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша дізналася, що мама Максима – і є та Анна Нечаєва, яка стала мимовільним свідком сварки між Олександрою і Євою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>За дивним збігом обставин Льоша починає відчувати симпатію до Ані. Він знає, що жінка заміжня, і у неї є дорослий син. Але він навіть не підозрює, що це Максим!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 12 серії мелодрами «Місто закоханих» Толик зрозумів, як отримати згоду батьків на весілля. Він запропонував коханій план: якщо вона завагітніє, проти їхнього шлюбу ніхто не стане заперечувати. Але що про це думає сама Єва? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 12 серія від 02.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-11">«Місто закоханих» 11 серія</a>.</span></p>

День народження Єви і нова пара

Всі серії | Сезон 1

День народження Єви і нова пара

Стосунки героїв стали ще заплутанішими в серіалі «Місто закоханих» 12 серія від 02.11.2019!

Саша дізналася, що мама Максима – і є та Анна Нечаєва, яка стала мимовільним свідком сварки між Олександрою і Євою.

За дивним збігом обставин Льоша починає відчувати симпатію до Ані. Він знає, що жінка заміжня, і у неї є дорослий син. Але він навіть не підозрює, що це Максим!

У 12 серії мелодрами «Місто закоханих» Толик зрозумів, як отримати згоду батьків на весілля. Він запропонував коханій план: якщо вона завагітніє, проти їхнього шлюбу ніхто не стане заперечувати. Але що про це думає сама Єва? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 12 серія від 02.11.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 11 серія.