Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Анна намагається позбутися Саші
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 14 серія від 02.11.2019 мама Макса встала на захист сина</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Аня поставила собі за мету будь-що-будь зруйнувати стосунки Максима з журналісткою. Вона вмовляє сина розлучитися з Сашею. Більш того – приходить на телеканал і загрожує самій дівчині! Чи піддасться Олександра натиску жінки? Що переможе – материнська любов або закоханість молодої жінки? Дізнайтеся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 14 серії мелодрами «Місто закоханих» Саша і Льоша нарешті навчилися бути друзями</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Почуття залишилися позаду. Тепер вони легко обговорюють свої нові прихильності. Льоша покликав колишню в гості, щоб розповісти їй про свою нову пристрасть. Саша, в свою чергу, охоче розповіла про проблеми з потенційною свекрухою. Вони поки що навіть не здогадуються, що говорять про одну й ту саму людину. Чи довго вони залишатимуться у невіданні? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 14 серія від 02.11.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-13">«Місто закоханих» 13 серія</a>.</span></p>

Анна намагається позбутися Саші

Всі серії | Сезон 1

Анна намагається позбутися Саші

У серіалі «Місто закоханих» 14 серія від 02.11.2019 мама Макса встала на захист сина

Аня поставила собі за мету будь-що-будь зруйнувати стосунки Максима з журналісткою. Вона вмовляє сина розлучитися з Сашею. Більш того – приходить на телеканал і загрожує самій дівчині! Чи піддасться Олександра натиску жінки? Що переможе – материнська любов або закоханість молодої жінки? Дізнайтеся просто зараз.

 

У 14 серії мелодрами «Місто закоханих» Саша і Льоша нарешті навчилися бути друзями

Почуття залишилися позаду. Тепер вони легко обговорюють свої нові прихильності. Льоша покликав колишню в гості, щоб розповісти їй про свою нову пристрасть. Саша, в свою чергу, охоче розповіла про проблеми з потенційною свекрухою. Вони поки що навіть не здогадуються, що говорять про одну й ту саму людину. Чи довго вони залишатимуться у невіданні? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 14 серія від 02.11.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 13 серія.