Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єва готується до весілля: переїзд і уколи краси
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 15 серія від 02.11.2019 Єва і Толя готуються до весілля</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Перекладачка нарешті щаслива. Вона переїжджає до коханого, підбирає весільну сукню, мріє про галасливий дівич-вечір. Є тільки одна проблема – батьки Анатолія. Вони дуже стурбовані одвічним питанням: «А що подумають люди?». Через них Єві довелося розщедритися на оренду дорогого ресторану. Тільки так вона може показати майбутнім свекру і свекрусі, що вона – гідна партія для Анатолія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 15 серії мелодрами «Місто закоханих» Макс дізнався правду про Сашу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чому Анні настільки не подобається нова дівчина сина? Чи є у Олександри хоч найменший шанс спокутувати провину своєї матері? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 15 серія онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-14">«Місто закоханих» 14 серія</a>.</span></p>

Єва готується до весілля: переїзд і уколи краси

Всі серії | Сезон 1

Єва готується до весілля: переїзд і уколи краси

У серіалі «Місто закоханих» 15 серія від 02.11.2019 Єва і Толя готуються до весілля

Перекладачка нарешті щаслива. Вона переїжджає до коханого, підбирає весільну сукню, мріє про галасливий дівич-вечір. Є тільки одна проблема – батьки Анатолія. Вони дуже стурбовані одвічним питанням: «А що подумають люди?». Через них Єві довелося розщедритися на оренду дорогого ресторану. Тільки так вона може показати майбутнім свекру і свекрусі, що вона – гідна партія для Анатолія.

 

У 15 серії мелодрами «Місто закоханих» Макс дізнався правду про Сашу

Чому Анні настільки не подобається нова дівчина сина? Чи є у Олександри хоч найменший шанс спокутувати провину своєї матері? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 15 серія онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 14 серія.