Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Несповідимі шляхи: коли колишній може стати свекром
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 16 серія від 02.11.2019 відбулася найдивніша зустріч</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Аня була просто розчавлена ​​після того, як Льоша несподівано з'їхав з квартири. Вона вирішила ще раз зателефонувати чоловікові. Той якраз був на весіллі Єви і Анатолія. Недовго думаючи, Олексій запропонував коханій приїхати до нього.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 16 серії мелодрами «Місто закоханих» Саша побачила Аню разом з Льошею. Для неї це було справжнім шоком – її колишній зустрічається з її потенційною свекрухою! Виходить, що жених Саші може стати... її свекром?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після зустрічі на весіллі Аня нарешті вирішила познайомити Максима і Льошу. Як пройде ця зустріч? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 16 серія від 02.11.2019 онлайн.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-15">«Місто закоханих» 15 серія</a>.</span></p>

Несповідимі шляхи: коли колишній може стати свекром

Всі серії | Сезон 1

Несповідимі шляхи: коли колишній може стати свекром

У серіалі «Місто закоханих» 16 серія від 02.11.2019 відбулася найдивніша зустріч

Аня була просто розчавлена ​​після того, як Льоша несподівано з'їхав з квартири. Вона вирішила ще раз зателефонувати чоловікові. Той якраз був на весіллі Єви і Анатолія. Недовго думаючи, Олексій запропонував коханій приїхати до нього.

У 16 серії мелодрами «Місто закоханих» Саша побачила Аню разом з Льошею. Для неї це було справжнім шоком – її колишній зустрічається з її потенційною свекрухою! Виходить, що жених Саші може стати... її свекром?

Після зустрічі на весіллі Аня нарешті вирішила познайомити Максима і Льошу. Як пройде ця зустріч? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 16 серія від 02.11.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 15 серія.