Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс переїжджає до Саші
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 17 серія від 08.11.2019 у героїв почався новий етап у житті</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша, як і раніше, переживає через те, що не подобається мамі Максима. Вона навіть хотіла «поставити на паузу» їхні стосунки, поки вони не розберуться з цією проблемою. Однак Нечаєв не піддається на провокації. Він знайшов спосіб помиритися з коханою. Не встигла Саша і оком моргнути, як Макс переїхав до неї додому.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть головні герої знайти спільну мову в 17 серії мелодрами «Місто закоханих»? З тих пір, як Єва переїхала до Толіка, холодильник Саші пустує. А вона надто зайнята роботою, щоб думати про насущні справи на кшталт їжі. Та й прибирати журналістка не дуже любить. Чи не знищить побут романтику? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 17 серія від 08.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-16">«Місто закоханих» 16 серія</a>.</span></p>

Макс переїжджає до Саші

Всі серії | Сезон 1

Макс переїжджає до Саші

У серіалі «Місто закоханих» 17 серія від 08.11.2019 у героїв почався новий етап у житті

Саша, як і раніше, переживає через те, що не подобається мамі Максима. Вона навіть хотіла «поставити на паузу» їхні стосунки, поки вони не розберуться з цією проблемою. Однак Нечаєв не піддається на провокації. Він знайшов спосіб помиритися з коханою. Не встигла Саша і оком моргнути, як Макс переїхав до неї додому.

Чи зможуть головні герої знайти спільну мову в 17 серії мелодрами «Місто закоханих»? З тих пір, як Єва переїхала до Толіка, холодильник Саші пустує. А вона надто зайнята роботою, щоб думати про насущні справи на кшталт їжі. Та й прибирати журналістка не дуже любить. Чи не знищить побут романтику? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 17 серія від 08.11.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 16 серія.