Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша знову кидає Максима
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 19 серія від 08.11.2019 над героями нависла чорна хмара</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Максим запропонував Саші поїхати в подорож на кілька днів. Журналістка зраділа можливості нарешті відпочити і провести час разом із коханим. Однак вона не знала, що у Асі інші плани.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У 19 серії мелодрами «Місто закоханих» дівчина спробувала повернути Максима</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ася давно закохана в свого друга. Вона довго мовчала про свої почуття. Поява Саші все змінила: Ася зрозуміла, що може втратити Макса назавжди. Дівчина пішла на відчайдушний крок: вона вирішила відсвяткувати день народження на тому ж курорті, куди поїхали Саша і Максим.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Макс завжди добре ставився до Асі. Вони прекрасно ладнають. Дивлячись на те, як мило спілкуються ці двоє, Саша почала ревнувати... Що сталося потім? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 19 серія від 08.11.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-19">«Місто закоханих» 18 серія</a></strong>.</span></p>

Саша знову кидає Максима

Всі серії | Сезон 1

Саша знову кидає Максима

У серіалі «Місто закоханих» 19 серія від 08.11.2019 над героями нависла чорна хмара

Максим запропонував Саші поїхати в подорож на кілька днів. Журналістка зраділа можливості нарешті відпочити і провести час разом із коханим. Однак вона не знала, що у Асі інші плани.

У 19 серії мелодрами «Місто закоханих» дівчина спробувала повернути Максима

Ася давно закохана в свого друга. Вона довго мовчала про свої почуття. Поява Саші все змінила: Ася зрозуміла, що може втратити Макса назавжди. Дівчина пішла на відчайдушний крок: вона вирішила відсвяткувати день народження на тому ж курорті, куди поїхали Саша і Максим.

Макс завжди добре ставився до Асі. Вони прекрасно ладнають. Дивлячись на те, як мило спілкуються ці двоє, Саша почала ревнувати... Що сталося потім? Дивіться в серіалі «Місто закоханих» 19 серія від 08.11.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 18 серія.