Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чорна смуга в житті Олександри Снєгірьової
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 2 серія від 28.10.2019 Саші здається, що в її житті настала суцільна чорна смуга. Коханий зрадив, репортажі знімають з ефіру, нова дівчина Паші вимагає повернути обручку. Додатково до всього Олександру обікрали, а її машину відвезли на евакуаторі. Таке відчуття, ніби всесвіт знущається над журналісткою!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Єдиний порятунок в таких випадках – це жіноча дружба</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Щоб не впадати у відчай, Саша зустрілася з Інгою і Євою. Несподівано для всіх жіноча солідарність перемогла, і колишня коханка Паші вписалася в їхнє тісне жіноче коло. Як завжди, в 1 серії мелодрами «Місто закоханих» Інга заспокоїла Сашу. На деякий час це навіть допомогло. А потім Александра дізналася, що її перевели в експериментальну групу планування... Для неї як для журналіста це – справжня катастрофа! Саша не звикла сидіти в кабінеті і працювати з папірцями. Їй потрібно бути «в полі», знімати репортажі та шукати цікаві сюжети.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Маша попросила Сашу підмінити її на лекціях</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександра поставилася до цієї затії без ентузіазму, але погодилася виручити колегу. Як же вона здивувалася, коли серед студентів зустріла... того самого музиканта, якому вона зіпсувала обладнання! Як пройде друга зустріч Максима і Саші? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 2 серія.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що б не сталося, подруги намагаються підтримувати одна одну</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Життя не йде гладко. До Саші приїхав колишній і запропонував зустрітися. Конкурент Інги зіпсував їй машину. Єву виселяють з квартири, яку їй здавала тітка Паші. У кожної з дівчат абсолютно різні погляди на чоловіків – Єва мріє зустріти багатого принца, а Інга вважає чоловіків недостойними зайвих зусиль.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Які ще сюрпризи приготувала доля подругам? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Місто закоханих» 2 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-1">«Місто закоханих» 1 серія</a>.</span></p>

Чорна смуга в житті Олександри Снєгірьової

Всі серії | Сезон 1

Чорна смуга в житті Олександри Снєгірьової

У серіалі «Місто закоханих» 2 серія від 28.10.2019 Саші здається, що в її житті настала суцільна чорна смуга. Коханий зрадив, репортажі знімають з ефіру, нова дівчина Паші вимагає повернути обручку. Додатково до всього Олександру обікрали, а її машину відвезли на евакуаторі. Таке відчуття, ніби всесвіт знущається над журналісткою!

 

Єдиний порятунок в таких випадках – це жіноча дружба

Щоб не впадати у відчай, Саша зустрілася з Інгою і Євою. Несподівано для всіх жіноча солідарність перемогла, і колишня коханка Паші вписалася в їхнє тісне жіноче коло. Як завжди, в 1 серії мелодрами «Місто закоханих» Інга заспокоїла Сашу. На деякий час це навіть допомогло. А потім Александра дізналася, що її перевели в експериментальну групу планування... Для неї як для журналіста це – справжня катастрофа! Саша не звикла сидіти в кабінеті і працювати з папірцями. Їй потрібно бути «в полі», знімати репортажі та шукати цікаві сюжети.

 

Маша попросила Сашу підмінити її на лекціях

Олександра поставилася до цієї затії без ентузіазму, але погодилася виручити колегу. Як же вона здивувалася, коли серед студентів зустріла... того самого музиканта, якому вона зіпсувала обладнання! Як пройде друга зустріч Максима і Саші? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 2 серія.

 

Що б не сталося, подруги намагаються підтримувати одна одну

Життя не йде гладко. До Саші приїхав колишній і запропонував зустрітися. Конкурент Інги зіпсував їй машину. Єву виселяють з квартири, яку їй здавала тітка Паші. У кожної з дівчат абсолютно різні погляди на чоловіків – Єва мріє зустріти багатого принца, а Інга вважає чоловіків недостойними зайвих зусиль.

Які ще сюрпризи приготувала доля подругам? Дізнайтеся просто зараз – дивіться серіал «Місто закоханих» 2 серія від 28.10.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 1 серія.