Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Що обере Саша – роботу або кохання?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Не пропустіть фінал мелодрами – дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 20 серія від 08.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Саша збирається виїхати до Праги на цілий рік. Для неї це величезний кар'єрний стрибок, адже Снєгірьова має організувати роботу нової редакції телеканалу. Саша мріяла про такий шанс все життя, але чому ж вона тоді нещасна?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Журналістка вирішила розлучитися з Максимом. Вона впевнена: стосунки на відстані неможливі. Нечаєв намагається переконати кохану, але та непохитна. Невже робота для Саші важливіша за любов? Дізнайтеся в 20 серії мелодрами «Місто закоханих».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Єва подає на розлучення. Вона більше не може виносити життя під пресингом родичів чоловіка. Останньою краплею стало те, що сестра Толіка попросила його стати поручителем... Невже Ева дійсно розлучиться з коханим чоловіком через його сім'ю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 20 серія від 08.11.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-19">«Місто закоханих» 19 серія</a>.</span></p>

Що обере Саша – роботу або кохання?

Всі серії | Сезон 1

Що обере Саша – роботу або кохання?

Не пропустіть фінал мелодрами – дивіться «Місто закоханих» 20 серія від 08.11.2019 онлайн на сайті «Телепортал»!

Саша збирається виїхати до Праги на цілий рік. Для неї це величезний кар'єрний стрибок, адже Снєгірьова має організувати роботу нової редакції телеканалу. Саша мріяла про такий шанс все життя, але чому ж вона тоді нещасна?

Журналістка вирішила розлучитися з Максимом. Вона впевнена: стосунки на відстані неможливі. Нечаєв намагається переконати кохану, але та непохитна. Невже робота для Саші важливіша за любов? Дізнайтеся в 20 серії мелодрами «Місто закоханих».

Єва подає на розлучення. Вона більше не може виносити життя під пресингом родичів чоловіка. Останньою краплею стало те, що сестра Толіка попросила його стати поручителем... Невже Ева дійсно розлучиться з коханим чоловіком через його сім'ю? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 20 серія від 08.11.2019 на сайті «Телепортал»!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 19 серія.