Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Макс і Толя намагаються завоювати увагу Саші
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 5 серія від 30.10.2019 кар'єра Саші знову під загрозою</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександра нарешті отримала унікальний шанс вести свою авторську програму. Але ця можливість висить на волосині. Якщо Рубін дізнається, що Саша потрапила до сюжету про ворожку тітоньку Варвару, він не пробачить їй такого удару по іміджу телеканалу.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Толя по вуха закохався в Олександру</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 3 серії мелодрами «Місто закоханих» сором'язливий лікар намагається зблизитися з пацієнткою. Саші приємна увага Анатолія, але він не єдиний, хто намагається завоювати її серце. Льоша досі намагається повернути Олександру, та й Макс не збирається здаватися. Музикант знає, що його друг запав на журналістку. Але це його не зупиняє: Нечаєв все одно намагається справити враження на Сашу. У кого з них вийде розтопити серце журналістки-трудоголічки? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 5 серія від 30.10.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-4">«Місто закоханих» 4 серія</a>.</span></p>

Макс і Толя намагаються завоювати увагу Саші

Всі серії | Сезон 1

Макс і Толя намагаються завоювати увагу Саші

У серіалі «Місто закоханих» 5 серія від 30.10.2019 кар'єра Саші знову під загрозою

Олександра нарешті отримала унікальний шанс вести свою авторську програму. Але ця можливість висить на волосині. Якщо Рубін дізнається, що Саша потрапила до сюжету про ворожку тітоньку Варвару, він не пробачить їй такого удару по іміджу телеканалу.

 

Толя по вуха закохався в Олександру

У 3 серії мелодрами «Місто закоханих» сором'язливий лікар намагається зблизитися з пацієнткою. Саші приємна увага Анатолія, але він не єдиний, хто намагається завоювати її серце. Льоша досі намагається повернути Олександру, та й Макс не збирається здаватися. Музикант знає, що його друг запав на журналістку. Але це його не зупиняє: Нечаєв все одно намагається справити враження на Сашу. У кого з них вийде розтопити серце журналістки-трудоголічки? Дізнайтеся в серіалі «Місто закоханих» 5 серія від 30.10.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 4 серія.