Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єва зв'язалася з наркодилером?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У мелодрамі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 6 серія від 30.10.2019 подруги зібралися на відкритті ресторану Інги</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Для неї це дуже важливий захід. Однак і Єва, і Саша переслідують свої цілі. Єва, як зазвичай, сподівається зустріти чоловіка мрії. Олександра думає тільки про роботу: їй потрібно взяти інтерв'ю у колишнього мера, який теж запрошений на відкриття. Чи зможе Єва знайти свою любов, а Саша – не зіпсувати свято подрузі? Дізнайтеся в 6 серії серіалу «Місто закоханих».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Цей вечір закінчився зовсім не так, як того хотіла Інга. Вона познайомилася з дружиною чоловіка, який нещодавно почав до неї залицятися. Єва зв'язалася з хлопцем, який виявився злочинцем. А Саша, як завжди, нарвалася на неприємності через роботу. Дізнайтеся всі подробиці просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 6 серія від 30.10.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-5">«Місто закоханих» 5 серія</a>.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p>

Єва зв'язалася з наркодилером?

Всі серії | Сезон 1

Єва зв'язалася з наркодилером?

У мелодрамі «Місто закоханих» 6 серія від 30.10.2019 подруги зібралися на відкритті ресторану Інги

Для неї це дуже важливий захід. Однак і Єва, і Саша переслідують свої цілі. Єва, як зазвичай, сподівається зустріти чоловіка мрії. Олександра думає тільки про роботу: їй потрібно взяти інтерв'ю у колишнього мера, який теж запрошений на відкриття. Чи зможе Єва знайти свою любов, а Саша – не зіпсувати свято подрузі? Дізнайтеся в 6 серії серіалу «Місто закоханих».

Цей вечір закінчився зовсім не так, як того хотіла Інга. Вона познайомилася з дружиною чоловіка, який нещодавно почав до неї залицятися. Єва зв'язалася з хлопцем, який виявився злочинцем. А Саша, як завжди, нарвалася на неприємності через роботу. Дізнайтеся всі подробиці просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 6 серія від 30.10.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться «Місто закоханих» 5 серія.