Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Зустріч в Нью-Йорку і заява про звільнення
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 7 серія від 31.10.2019 Саша задумалася про те, що значить бути журналістом</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Начальник приніс дівчині погані новини: генеральний директор телеканалу заборонив пускати в ефір інтерв'ю з Оксаною Каменських. Тепер Саші доведеться розповісти нещасній жінці, що її історія залишиться не почутою.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Максим ігнорує Сашу після вечірки у Інги</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Льоша несподівано з'явився на відкритті ресторану. Олександра не придумала нічого кращого, ніж влаштувати невеличку виставу для колишнього. Одна проблема – Макс зрозумів, що його використовували. Його це дуже сильно образило. Чи зможе Саша оминути заборону начальства і помиритися з хлопцем? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 7 серія від 31.10.2019.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-6">«Місто закоханих» 6 серія</a>.</span></p>

Зустріч в Нью-Йорку і заява про звільнення

Всі серії | Сезон 1

Зустріч в Нью-Йорку і заява про звільнення

У серіалі «Місто закоханих» 7 серія від 31.10.2019 Саша задумалася про те, що значить бути журналістом

Начальник приніс дівчині погані новини: генеральний директор телеканалу заборонив пускати в ефір інтерв'ю з Оксаною Каменських. Тепер Саші доведеться розповісти нещасній жінці, що її історія залишиться не почутою.

 

Максим ігнорує Сашу після вечірки у Інги

Льоша несподівано з'явився на відкритті ресторану. Олександра не придумала нічого кращого, ніж влаштувати невеличку виставу для колишнього. Одна проблема – Макс зрозумів, що його використовували. Його це дуже сильно образило. Чи зможе Саша оминути заборону начальства і помиритися з хлопцем? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 7 серія від 31.10.2019.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 6 серія.