Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Саша і Єва посварилися
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 8 серія від 31.10.2019 стосунки між подругами трохи натягнулися</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Єва повернулася з Нью-Йорка на крилах любові. Вона не може викинути з голови турботливого лікаря, який врятував її під час конференції. Толіку теж запам'яталася красуня-блондинка. Він навіть наважився запросити її на побачення. Тільки цього Єва і чекала – вона одразу відправилася до салону краси, накрутила романтичні кучері і настроїлася по-бойовому.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Побачення йшло чудово до тих пір, поки Толя не побачив Сашу</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після вечері доктор запропонував провести Єву додому. А там парочку зустріла Олександра, яка ні про що не підозрювала... Що сталося після зустрічі? Чому Єва почала ревнувати хлопця до подруги? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 8 серія від 31.10.2019!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-7">«Місто закоханих» 7 серія</a>.</span></p>

Саша і Єва посварилися

Всі серії | Сезон 1

Саша і Єва посварилися

У серіалі «Місто закоханих» 8 серія від 31.10.2019 стосунки між подругами трохи натягнулися

Єва повернулася з Нью-Йорка на крилах любові. Вона не може викинути з голови турботливого лікаря, який врятував її під час конференції. Толіку теж запам'яталася красуня-блондинка. Він навіть наважився запросити її на побачення. Тільки цього Єва і чекала – вона одразу відправилася до салону краси, накрутила романтичні кучері і настроїлася по-бойовому.

 

Побачення йшло чудово до тих пір, поки Толя не побачив Сашу

Після вечері доктор запропонував провести Єву додому. А там парочку зустріла Олександра, яка ні про що не підозрювала... Що сталося після зустрічі? Чому Єва почала ревнувати хлопця до подруги? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 8 серія від 31.10.2019!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 7 серія.