Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Саша розірвала стосунки з Максимом
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Історія Саші і Макса закінчилася в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh">«Місто закоханих»</a> 9 серія від 02.11.2019?</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Олександрі здавалося, що вона нарешті зустріла «того самого». Максим завжди підтримує її затії, навіть найбожевільніші. Він погодився допомогти їй з репортажем про публічний дім. Дівчина спокійно відпустила Макса до повії, знаючи, що він не зраджуватиме їй.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Єва дізналася дещо про хлопця подруги</span></strong></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Толя проговорився, що Макс завойовує дівчат заради спортивного інтересу, але ніколи в них не закохується. Єва розповіла про це Саші. Серце журналістки розбилося вщент –  адже їй тільки почало здаватися, що у них з Максимом назріває щось серйозне!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Що буде робити Саша? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 9 серія від 02.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/misto-zakokhanykh/sezon-1/seriya-8">«Місто закоханих» 8 серія</a>. </span></p>

Саша розірвала стосунки з Максимом

Всі серії | Сезон 1

Саша розірвала стосунки з Максимом

Історія Саші і Макса закінчилася в серіалі «Місто закоханих» 9 серія від 02.11.2019?

Олександрі здавалося, що вона нарешті зустріла «того самого». Максим завжди підтримує її затії, навіть найбожевільніші. Він погодився допомогти їй з репортажем про публічний дім. Дівчина спокійно відпустила Макса до повії, знаючи, що він не зраджуватиме їй.

 

Єва дізналася дещо про хлопця подруги

Толя проговорився, що Макс завойовує дівчат заради спортивного інтересу, але ніколи в них не закохується. Єва розповіла про це Саші. Серце журналістки розбилося вщент –  адже їй тільки почало здаватися, що у них з Максимом назріває щось серйозне!

Що буде робити Саша? Дізнайтеся просто зараз – дивіться «Місто закоханих» 9 серія від 02.11.2019 на сайті «Телепортал».

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Місто закоханих» 8 серія.