Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Настя мстить Максиму за втрачені роки
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після десяти років подружнього життя в ліричній комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1">«Ми більше ніж я» 1 сезон</a> 1 серія від 05.01.2020 між Настею та Максимом згасла пристрасть, а побут став головною темою розмов. Щоб оживити стосунки, повернути флірт і знову закохати в себе чоловіка, подруга Маріка порадила Насті влаштувати романтичний вечір. Свічки, шампанське, смачна вечеря й тільки вони вдвох… Звучить прекрасно! Жінка відразу погодилася на таку авантюру. Вона навіть відправила сина Дмитра до надокучливої свекрухи. Та чи спрацював план подруг? Подробиці стратегічної вечері дізнайтеся в 1 серії серіалу СТБ «Ми більше ніж я».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Настя готувалася до зустрічі коханого, ніби їй 18 років:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>шикарна зачіска;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>вечірній макіяж;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>охайний манікюр;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>найкраща сукня.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>І все заради одного – здивувати Макса. Однак чоловік навіть не збирався приходити додому та не спромігся зателефонувати їй… Він просто прислав повідомлення: «Мене затримали на роботі». Як любляча дружина Настя в серіалі «Ми більше ніж я» (1 сезон) спакувала вечерю та поїхала на роботу в готель до Максима. Однак адміністратор запевнив її: робочий день чоловіка закінчився ще декілька годин тому. Де Максим? Чому він нахабно збрехав Насті та залишив її одну в день їхнього ювілею? Можливо, у нього з’явилася нова пасія? Відповідь – далі!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Хто, як не найкраща подруга, прийшла розрадити Настю. Сімейний психолог-блогер Маріка в 1 серії «Ми більше ніж я» сезон 1 взялася рятувати жінку від затяжної депресії та руйнування шлюбу. За келихом дорогого шампанського подруги придумали хитрий план помсти. Ви могли б подумати, що жінки влаштували криваву розправу, побиття чи допит у стилі НКВС? Однак Настя та Маріка приготували для Макса дещо жахливіше! Хочете дізнатися, що саме? Дивіться онлайн серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 1 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тепер ви маєте змогу дивитися всі серії комедійного серіалу «Ми більше ніж я» на Teleportal.ua. Нові серії шукайте на сайті відразу після телеефіру на СТБ!</span></p>

Настя мстить Максиму за втрачені роки

Настя мстить Максиму за втрачені роки

Після десяти років подружнього життя в ліричній комедії «Ми більше ніж я» 1 сезон 1 серія від 05.01.2020 між Настею та Максимом згасла пристрасть, а побут став головною темою розмов. Щоб оживити стосунки, повернути флірт і знову закохати в себе чоловіка, подруга Маріка порадила Насті влаштувати романтичний вечір. Свічки, шампанське, смачна вечеря й тільки вони вдвох… Звучить прекрасно! Жінка відразу погодилася на таку авантюру. Вона навіть відправила сина Дмитра до надокучливої свекрухи. Та чи спрацював план подруг? Подробиці стратегічної вечері дізнайтеся в 1 серії серіалу СТБ «Ми більше ніж я».

Настя готувалася до зустрічі коханого, ніби їй 18 років:

  • шикарна зачіска;
  • вечірній макіяж;
  • охайний манікюр;
  • найкраща сукня.

І все заради одного – здивувати Макса. Однак чоловік навіть не збирався приходити додому та не спромігся зателефонувати їй… Він просто прислав повідомлення: «Мене затримали на роботі». Як любляча дружина Настя в серіалі «Ми більше ніж я» (1 сезон) спакувала вечерю та поїхала на роботу в готель до Максима. Однак адміністратор запевнив її: робочий день чоловіка закінчився ще декілька годин тому. Де Максим? Чому він нахабно збрехав Насті та залишив її одну в день їхнього ювілею? Можливо, у нього з’явилася нова пасія? Відповідь – далі!

Хто, як не найкраща подруга, прийшла розрадити Настю. Сімейний психолог-блогер Маріка в 1 серії «Ми більше ніж я» сезон 1 взялася рятувати жінку від затяжної депресії та руйнування шлюбу. За келихом дорогого шампанського подруги придумали хитрий план помсти. Ви могли б подумати, що жінки влаштували криваву розправу, побиття чи допит у стилі НКВС? Однак Настя та Маріка приготували для Макса дещо жахливіше! Хочете дізнатися, що саме? Дивіться онлайн серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 1 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua.

Тепер ви маєте змогу дивитися всі серії комедійного серіалу «Ми більше ніж я» на Teleportal.ua. Нові серії шукайте на сайті відразу після телеефіру на СТБ!