Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Він – вона, а вона – він: Степові помінялися тілами
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Медикам у серіалі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1">«Ми більше ніж я» 1 сезон</a> 2 серія від 05.01.2020 ледь вдалося повернути з того світу подружжя Степових після серйозної аварії. Однак вони опритомніли в зовсім інших тілах: Максим став Настею, а Настя – Максимом! Лікарі розводили руками та запевняли: це лише стрес і шок. Але що відбулося насправді? Можливо, це дія вищих сил чи, все ж таки, наслідки ДТП? Відповідь дивіться у 2 серії комедії «Ми більше ніж я» (2020).</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Максим і Настя вирішили якнайшвидше втекти з лікарні, адже таке переселення душ медики сприйняли за психічні розлади! Ба більше, вони готові були запроторити пару до божевільні. Та непомітно втекти їм не вдалося – Маріка й Андрій уже чекали подружжя біля лікарні! Як Степові викрутилися з незручної ситуації? Дізнайтеся вже зовсім скоро.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Щоб трохи відволікти Максима, його вірний і найкращий друг Андрій у комедії «Ми більше ніж я» (сезон 1) привіз його до затишного чоловічого місця – до стрип-клубу. Оголені дівчата, міцний алкоголь і пристрасні танці – ось ефективна пігулка від набридливих думок. Однак Андрій тоді не здогадувався: запалювала та знімала дівчат Настя, а не Максим! Цікаво, як вона відреагувала на специфічний відпочинок благовірного?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>А от Макс у тілі своєї жінки вивідав увесь хитрий план помсти за його зраду: залишити ловеласа без копійки в кишені. Ба більше, Марліка у 2 випуску серіалу «Ми більше ніж я» 1 сезон яскраво описала, як вони хотіли забрати машину, квартиру та розвести бабія на кругленьку суму грошей. Але найбільший шок – витівка Ірми Володимирівни. Вона переїхала до квартири Степових, щоб доглядати за синочком! Чи уживеться подружжя з мамою?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 2 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чи повернув могутній екстрасенс рідні душі Максу та Насті?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Як відреагував син на дивну зміну батьків?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>У який спосіб Настя використала тіло Максима?</span></li> </ul> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1/seriya-1">«Ми більше ніж я» 1 сезон 1 серія</a>.</span></p>

Він – вона, а вона – він: Степові помінялися тілами

Він – вона, а вона – він: Степові помінялися тілами

Медикам у серіалі СТБ «Ми більше ніж я» 1 сезон 2 серія від 05.01.2020 ледь вдалося повернути з того світу подружжя Степових після серйозної аварії. Однак вони опритомніли в зовсім інших тілах: Максим став Настею, а Настя – Максимом! Лікарі розводили руками та запевняли: це лише стрес і шок. Але що відбулося насправді? Можливо, це дія вищих сил чи, все ж таки, наслідки ДТП? Відповідь дивіться у 2 серії комедії «Ми більше ніж я» (2020).

Максим і Настя вирішили якнайшвидше втекти з лікарні, адже таке переселення душ медики сприйняли за психічні розлади! Ба більше, вони готові були запроторити пару до божевільні. Та непомітно втекти їм не вдалося – Маріка й Андрій уже чекали подружжя біля лікарні! Як Степові викрутилися з незручної ситуації? Дізнайтеся вже зовсім скоро.

Щоб трохи відволікти Максима, його вірний і найкращий друг Андрій у комедії «Ми більше ніж я» (сезон 1) привіз його до затишного чоловічого місця – до стрип-клубу. Оголені дівчата, міцний алкоголь і пристрасні танці – ось ефективна пігулка від набридливих думок. Однак Андрій тоді не здогадувався: запалювала та знімала дівчат Настя, а не Максим! Цікаво, як вона відреагувала на специфічний відпочинок благовірного?

А от Макс у тілі своєї жінки вивідав увесь хитрий план помсти за його зраду: залишити ловеласа без копійки в кишені. Ба більше, Марліка у 2 випуску серіалу «Ми більше ніж я» 1 сезон яскраво описала, як вони хотіли забрати машину, квартиру та розвести бабія на кругленьку суму грошей. Але найбільший шок – витівка Ірми Володимирівни. Вона переїхала до квартири Степових, щоб доглядати за синочком! Чи уживеться подружжя з мамою?

Дивіться онлайн серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 2 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua та дізнайтеся:

  • Чи повернув могутній екстрасенс рідні душі Максу та Насті?
  • Як відреагував син на дивну зміну батьків?
  • У який спосіб Настя використала тіло Максима?

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 1 серія.