Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Надважливі місії подружжя – врятувати репутацію готелю та свою сім’ю
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Степові в комедійному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1">«Ми більше ніж я» 1 сезон</a> 3 серія від 05.01.2020 вирішили повернути одне одному тіла дуже дивним способом – напитися та переспати! Та після бурхливої ночі Настя з Максом у подиві проснулись… Але чи то від чудового сексу, чи то через те, що їхній план не спрацював і дива не сталося – не зрозуміло. Можливо, у пари з’явився шанс врятувати їхні стосунки? Покаже 3 серія ліричного серіалу «Ми більше ніж я».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Багато проблем не буває! Маріка принесла Насті неприємні новини: одіозний блогер із програми «Пекельні готелі» замислив таємну перевірку її готелю. Після візиту непроханого гостя конкуренти Насті звільнили з роботи половину персоналу, а з готелю зняли всі нагороди! Здається, в 1 сезоні «Ми більше ніж я» на Степових чекало нелюдське випробування на міцність. Чи змогли вони гідно пройти перевірку? Відповідь – далі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>План Насті простий: щоб знешкодити ворогів, Максиму довелося слідкувати за всіма гостями, які селфляться чи знімають блог. Той, хто підозріло це робить, відразу вилітає зі стін готелю. Однак коли подружжя зайшло у фоє, їхньому здивуванню не було меж: усі відвідувачі – популярні зірки інтернету, які тільки те й робили, що знімали різні відео. Чи вдалося Максу знайти шпигуна та врятувати репутацію готелю? Дізнайтеся за мить у 3 серії комедії СТБ «Ми більше ніж я» (1 сезон).</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>На шляху до омріяного примирення Степових став власник готелю та перше кохання Насті Володимир. Чоловік викликав її до себе в кабінет та запросив на розкішну вечерю до ресторану! І головна умова: нічого не говорити Максиму. Невже почуття Володі спалахнули з новою силою? Чи погодилася Настя-Макс на пропозицію свого шефа? Подробиці романтичної зустрічі дивіться онлайн у серіалі «Ми більше ніж я» 1 сезон 3 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1/seriya-2">«Ми більше ніж я» 1 сезон 2 серія</a>.</span></p>

Надважливі місії подружжя – врятувати репутацію готелю та свою сім’ю

Надважливі місії подружжя – врятувати репутацію готелю та свою сім’ю

Степові в комедійному серіалі «Ми більше ніж я» 1 сезон 3 серія від 05.01.2020 вирішили повернути одне одному тіла дуже дивним способом – напитися та переспати! Та після бурхливої ночі Настя з Максом у подиві проснулись… Але чи то від чудового сексу, чи то через те, що їхній план не спрацював і дива не сталося – не зрозуміло. Можливо, у пари з’явився шанс врятувати їхні стосунки? Покаже 3 серія ліричного серіалу «Ми більше ніж я».

Багато проблем не буває! Маріка принесла Насті неприємні новини: одіозний блогер із програми «Пекельні готелі» замислив таємну перевірку її готелю. Після візиту непроханого гостя конкуренти Насті звільнили з роботи половину персоналу, а з готелю зняли всі нагороди! Здається, в 1 сезоні «Ми більше ніж я» на Степових чекало нелюдське випробування на міцність. Чи змогли вони гідно пройти перевірку? Відповідь – далі.

План Насті простий: щоб знешкодити ворогів, Максиму довелося слідкувати за всіма гостями, які селфляться чи знімають блог. Той, хто підозріло це робить, відразу вилітає зі стін готелю. Однак коли подружжя зайшло у фоє, їхньому здивуванню не було меж: усі відвідувачі – популярні зірки інтернету, які тільки те й робили, що знімали різні відео. Чи вдалося Максу знайти шпигуна та врятувати репутацію готелю? Дізнайтеся за мить у 3 серії комедії СТБ «Ми більше ніж я» (1 сезон).

На шляху до омріяного примирення Степових став власник готелю та перше кохання Насті Володимир. Чоловік викликав її до себе в кабінет та запросив на розкішну вечерю до ресторану! І головна умова: нічого не говорити Максиму. Невже почуття Володі спалахнули з новою силою? Чи погодилася Настя-Макс на пропозицію свого шефа? Подробиці романтичної зустрічі дивіться онлайн у серіалі «Ми більше ніж я» 1 сезон 3 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 2 серія.