Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Мрія проти реальності: чи здійснилося новорічне бажання Діми?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі СТБ <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1">«Ми більше ніж я» 1 сезон</a> 4 серія від 05.01.2020 Настя вирішила зробити повний апгрейд свого гардеробу. Розтягнуті блузки, безформні светри та бабусині штани – страшний сон для жінки 21-го століття. Максим уперше зрадів, що він у тілі Насті та зможе повністю оновити її стиль! Що вплинуло на чоловіка: вагітність чи спалах любові до жінки? Та чи погодиться Настя на авантюру Макса? Подробиці гардеробного перевороту дивіться в 1 сезоні ліричної комедії «Ми більше ніж я».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Новий неприємний сюрприз, який чекав на пару в готелі, – робочий колектив створив проти них коаліцію. Настя та Максим стали центром пліток, інтриг та скандалів! А все через боротьбу за директорське крісло готелю. Як подружжя протистояло негативу колег? Покаже 4 серія серіалу «Ми більше ніж я» (2020).</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Крім власних проблем, Степовим довелося розрулювати незручну ситуацію між Марікою та Андрієм. Минулу ніч вони провели разом, але Маріка раптово зникла та не відповідала на дзвінки Андрія. Бідний чоловік не знав, куди себе діти… А вона так йому сподобалася. Чи змогли Настя та Макс у 4 серії серіалу «Ми більше ніж я» сезон 1 звести два самотні серця? Відповідь – за мить!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З вагітністю Насті справи в сімейному житті почали потрохи налагоджуватися:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Ірма Володимирівна різко змінила упереджене ставлення до невістки;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>син нарешті відчув батьківське тепло;</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Максим почав цінувати спільні моменти.</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Невже новорічне бажання Діми здійснилося та зміна тіл позитивно вплинула на атмосферу в квартирі? І головне: чи переселилися назад душі Степових? Не зволікайте – дивіться онлайн ліричний серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 4 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua, щоб першими дізнатися результати сімейної реінкарнації!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/my-bilshe-nizh-ya/sezon-1/seriya-3">«Ми більше ніж я» 1 сезон 3 серія</a>.</span></p>

Мрія проти реальності: чи здійснилося новорічне бажання Діми?

Мрія проти реальності: чи здійснилося новорічне бажання Діми?

У серіалі СТБ «Ми більше ніж я» 1 сезон 4 серія від 05.01.2020 Настя вирішила зробити повний апгрейд свого гардеробу. Розтягнуті блузки, безформні светри та бабусині штани – страшний сон для жінки 21-го століття. Максим уперше зрадів, що він у тілі Насті та зможе повністю оновити її стиль! Що вплинуло на чоловіка: вагітність чи спалах любові до жінки? Та чи погодиться Настя на авантюру Макса? Подробиці гардеробного перевороту дивіться в 1 сезоні ліричної комедії «Ми більше ніж я».

Новий неприємний сюрприз, який чекав на пару в готелі, – робочий колектив створив проти них коаліцію. Настя та Максим стали центром пліток, інтриг та скандалів! А все через боротьбу за директорське крісло готелю. Як подружжя протистояло негативу колег? Покаже 4 серія серіалу «Ми більше ніж я» (2020).

Крім власних проблем, Степовим довелося розрулювати незручну ситуацію між Марікою та Андрієм. Минулу ніч вони провели разом, але Маріка раптово зникла та не відповідала на дзвінки Андрія. Бідний чоловік не знав, куди себе діти… А вона так йому сподобалася. Чи змогли Настя та Макс у 4 серії серіалу «Ми більше ніж я» сезон 1 звести два самотні серця? Відповідь – за мить!

З вагітністю Насті справи в сімейному житті почали потрохи налагоджуватися:

  • Ірма Володимирівна різко змінила упереджене ставлення до невістки;
  • син нарешті відчув батьківське тепло;
  • Максим почав цінувати спільні моменти.

Невже новорічне бажання Діми здійснилося та зміна тіл позитивно вплинула на атмосферу в квартирі? І головне: чи переселилися назад душі Степових? Не зволікайте – дивіться онлайн ліричний серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 4 серія від 05.01.2020 на сайті Teleportal.ua, щоб першими дізнатися результати сімейної реінкарнації!

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться серіал «Ми більше ніж я» 1 сезон 3 серія.