Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Люся біжить від сім'ї, а зраджений Валера хоче кинутися зі скелі
<p style="text-align:justify">Час іде, діти ростуть, а в серіалі «Наречений» 2 серія від 27.05.2019 Валера продовжує терпіти зради Люськи. Вдома її майже не буває, а якщо і приходить – лежить на дивані, а прибирання, прання, турботу про батька та молодших братів забрала на себе десятирічна Олена. Люсі сімейне життя зовсім не під силу: вона продовжує корити Голубєва за його професію, за хобі розводити голубів і за те, що взагалі стала матір'ю. Тому у 2 серії серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy">«Наречений»</a> горе-дружина хапається за приїзд старого коханця Дмитра, як за рятівну соломинку. Чоловік, подумавши, вирішує забрати її з собою до міста.</p> <p style="text-align:justify">Валері залишився тільки лист. Герой мелодрами «Наречений» (СТБ) не хотів вірити в те, що шлюб із Люсею розпався. Остання зрада дружини поранила його в саме серце. Адже після стількох років, прожитих під одним дахом, і зрад він все одно любить її. Як же він її любить! Валера навіть надумав покінчити з собою! Дивись у серіалі «Наречений» серія 2, чи стрибне чоловік зі скелі або знайде в собі сили залишитися?..</p> <p style="text-align:justify">У житті в безнадійно закоханої в Голубєва Наді теж немає серйозних змін. Минуло 5 років, але дівчина так і не викинула з голови романтичний образ її ідеального нареченого – Валерки. Артур, який увесь цей час знаходився поруч із нею, вирішив, що чекати більше не можна: він наважується зробити Наді пропозицію. Чи зможе дівчина перестати жити в мріях і почати будувати з ним власне щастя в серіалі «Наречений»? 2 серія і страшне ДТП розставить всі крапки над «і».</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн серіал «Наречений» серія 2 (2019) на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся початок історії в мелодрамі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/narechenyy/sezon-1/seriya-1">«Наречений» 1 серія</a>.</p>

Люся біжить від сім'ї, а зраджений Валера хоче кинутися зі скелі

Люся біжить від сім'ї, а зраджений Валера хоче кинутися зі скелі

Час іде, діти ростуть, а в серіалі «Наречений» 2 серія від 27.05.2019 Валера продовжує терпіти зради Люськи. Вдома її майже не буває, а якщо і приходить – лежить на дивані, а прибирання, прання, турботу про батька та молодших братів забрала на себе десятирічна Олена. Люсі сімейне життя зовсім не під силу: вона продовжує корити Голубєва за його професію, за хобі розводити голубів і за те, що взагалі стала матір'ю. Тому у 2 серії серіалу «Наречений» горе-дружина хапається за приїзд старого коханця Дмитра, як за рятівну соломинку. Чоловік, подумавши, вирішує забрати її з собою до міста.

Валері залишився тільки лист. Герой мелодрами «Наречений» (СТБ) не хотів вірити в те, що шлюб із Люсею розпався. Остання зрада дружини поранила його в саме серце. Адже після стількох років, прожитих під одним дахом, і зрад він все одно любить її. Як же він її любить! Валера навіть надумав покінчити з собою! Дивись у серіалі «Наречений» серія 2, чи стрибне чоловік зі скелі або знайде в собі сили залишитися?..

У житті в безнадійно закоханої в Голубєва Наді теж немає серйозних змін. Минуло 5 років, але дівчина так і не викинула з голови романтичний образ її ідеального нареченого – Валерки. Артур, який увесь цей час знаходився поруч із нею, вирішив, що чекати більше не можна: він наважується зробити Наді пропозицію. Чи зможе дівчина перестати жити в мріях і почати будувати з ним власне щастя в серіалі «Наречений»? 2 серія і страшне ДТП розставить всі крапки над «і».

Дивись онлайн серіал «Наречений» серія 2 (2019) на сайті Teleportal.ua

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дізнайся початок історії в мелодрамі «Наречений» 1 серія.